Personalistika Zet: HR se nezadržitelně posouvá, nezbytností je testování nových metod

Situace na poli sociálních sítí ruku v ruce s českým pracovním trhem se nezadržitelně mění. Recruiteři by tak neměli usnout na vavřínech. Dva roky staré informace jsou nepoužitelné a bezpředmětné. V pořadu Personalistika Zet to řekl spoluzakladatel GoodCall a Recruitment Academy Josef „José“ Kadlec. Podle jeho slov je potřebná „laboratoř“, kde přijdete na nové metody a to je samotný účel firmy GoodCall. Pořadem na rádiu Zet provázejí konzultanti moderního HR Jiří Landovský a Štěpán Bartyzal.

Recruitment Academy by podle Kadlece nevznikla, pokud by neexistoval GoodCall. Ten totiž představuje laboratoř, kde se testují konkrétní praktické věci.

„Dnes už v nějakých sedmi pobočkách ve 130 lidech. Takže to množství dat, které nám z toho leze už je validní a relevantní,“ řekl Kadlec na rádiu Zet.

Jestliže tak recruiteři používají stará data, tak jde o bezpředmětnou činnost. Recruitment Academy má vytvářet sourcery, recruitery, ale i pracovníky na manažerských pozicích a na základě nejnovějších trendů tak zvyšovat laťku na půdě Česka, Slovenska, ale i střední a východní Evropy. „Snažíme se tady vytvořit jakýsi etalon vzdělání v recruitmentu,“ sdělil Kadlec. 

 

 

Pořad Personalistika Zet připravují a moderují konzultanti moderního HR Jiří Landovský a Štěpán Bartyzal. Pravidelný pořad rádia Zet o moderních trendech v HR je určený pro personalisty i pro firmy.

Celý pořad si můžete přehrát v playeru výše.

 

Zdroj: Zet

Personalistika Zet: HR se nezadržitelně posouvá, nezbytností je testování nových metod Foto: Shutterstock.com

reklama

Další články

  1. Avast se chystá ke vstupu na londýnskou burzu

    Byznys ·

    Antivirová firma Avast Software, jež sídlí v Praze, plánuje vstoupit na londýnskou burzu. Ta by mohla český podnik ohodnotit až na čtyři miliardy dolarů (88,5 miliardy…

Youradiotalk.cz

Web Zet.cz se mění na Youradio talk.

Postupně rozšiřujeme naše zaměření a obsah zpravodajství a přidáváme další funkce. Informace o vysílání rádia ZET najdete na www.radiozet.cz.