Ochrana před hackery nebo počítačová špionáž. Taková bude konference IDC Roadshow 2014

Profesionálové o oboru IT, nezávislí odborníci i zástupci předních dodavatelů technologických společností budou ve čtvrtek 13. března na pražské konferenci IDC Roadshow 2014 hovořit o rychle se měnícím odvětví bezpečnosti ve výpočetních technologiích. Tématy dvanáctého ročníku bezpečnostní konference budou třeba nové trendy v infrastruktuře datových center nebo ochrana před hackerskými útoky.

Bezpečnost IT se výrazně mění vlivem nových technologií včetně rychlého rozvoje webových řešení pro podnikové účely. Firmy hledají ideální úroveň bezpečnosti vyhovující nárokům na moderní informační technologie a cílem této konference je přinést nejnovější vývoje a trendy, které pomáhají firmám všech oborů optimálně rozhodovat o investicích do bezpečnosti IT a zvyšovat efektivitu každodenního provozu.

Tématy dvanáctého ročníku konference o bezpečnost v oboru IT, kterou pořádá mezinárodní technologická společnost IDC, budou například počítačová špionáž, vzdálená správa mobilních zařízení nebo moderní techniky zabezpečení sítě. Konference, která se v Praze uskuteční v budově Národního muzea, navštíví až do září letošního roku většinu hlavních měst zemí střední a východní Evropy, Blízkého východu a Afriky.

Zdroj: IDC

Ochrana před hackery nebo počítačová špionáž. Taková bude konference IDC Roadshow 2014 Foto: IDC

reklama

Další články

Youradiotalk.cz

Web Zet.cz se mění na Youradio talk.

Postupně rozšiřujeme naše zaměření a obsah zpravodajství a přidáváme další funkce. Informace o vysílání rádia ZET najdete na www.radiozet.cz.