O2 TV zavede nové služby, půjde přehrát pořady z minulého dne

Společnost Telefónica, největší provozovatel internetového televizního vysílání v Česku, umožní divákům přehrát pořady až třicet hodin nazpátek. Na službu postupně převede všechny zákazníky.

"Nové prostředí služby nyní testují naši zaměstnanci, následně jej nabídneme novým zájemcům o O2 TV a postupně na něj převedeme více než 140 tisíc našich současných zákazníků," uvedl manažer pro služby obsahu společnosti Telefónica Czech Republic Daniel Vondráček.

K novým funkcím dostupným od dnešního dne patří především možnost pustit jakýkoliv pořad, který byl odvysílán v uplynulých třiceti hodinách, či si pustit od začátku program, který už je třeba ve své polovině. Nastavit nahrání pořadu půjde také přes web nebo prostřednictvím chytrého telefonu.

V první fázi bude ke sledování nové O2 TV nutné vlastnit set-top box Evo4-T, který si zákazníci mohou pořídit na splátky. Později bude možné využívat nové prostředí i na stávajícím set-top boxu.

O2 TV na tuzemském trhu působí téměř sedm let. V základní nabídce má 31 programů, zahrnujících nejsledovanější české stanice, dále slovenské či zahraniční zpravodajské programy a k dispozici jsou také další programové balíčky. Televizi nyní využívá více než 140.000 zákazníků, především domácností.

Zdroj: ČTK

O2 TV zavede nové služby, půjde přehrát pořady z minulého dne Foto: o2.cz

reklama

Další články

 1. Čínský ekonomický růst znovu mírně zpomaluje

  Byznys ·

  Čínská ekonomika zpomaluje druhým čtvrtletím v řadě. Hrubý domácí produkt nejlidnatější země světa ve druhém kvartálu letošního roku činil 7,5 procenta, to je oproti před…

 2. Británie plánuje investovat do vývoje motorů

  Byznys ·

  Britská vláda a společnosti z automobilového průmyslu chtějí investovat jednu miliardu liber (30 miliard Kč) do výzkumného centra, které se bude zabývat vývojem nízkouhlí…

 3. Zloději ukradli originály Lutherových spisů

  Společnost ·

  Neznámí zloději v pátek z muzea ve středoněmeckém Eisenachu ukradli tři originály děl náboženského reformátora Martina Luthera, jejichž cena se odhaduje na nejméně 60.000…

Youradiotalk.cz

Web Zet.cz se mění na Youradio talk.

Postupně rozšiřujeme naše zaměření a obsah zpravodajství a přidáváme další funkce. Informace o vysílání rádia ZET najdete na www.radiozet.cz.