O2 arena v prosinci hostí galavečer MMA, zúčastní se jej i známý zápasník K1 Soukup

V O2 areně se 7. prosince uskuteční akce, na které by neměl chybět žádný fanoušek MMA. Konkrétně pak půjde o galavečer XFN 6, jehož hřebem bude zápas, ve kterém se proti sobě postaví Karlos Vémola a Petr Píno Ondruš. V rámci této události dojde k řadě zajímavých debutů v MMA zápasech. Půjde pak konkrétně o debut veleúspěšné české kickboxerky Sandry Maškové a známého zápasníka K1 Jana Soukupa. Na rádiu Zet to oznámil promotér a zápasník Petr Kareš. 

Největší hvězdy české MMA scény se utkají ale již tuto sobotu 21. října v pardubické Tipsport areně. Právě tam se totiž uskuteční už pátý galavečer organizace XFN a i ten slibuje velmi atraktivní program.

„Hlavní hvězdou večera je určitě Patrik Kincl, který aktuálně patří mezi nejúspěšnější české zápasníky vůbec. Patrik se po třech letech vrací do České republiky. XFN s ním získalo smlouvu na dva zápasy poté, co úspěšně absolvoval kariéru v ACB. Jeho cílem je, aby příští rok zamířil do UFC. Takže určitě bude patřit mezi největší hvězdy večera, ale do Oktagonu zamíří například Miloš Petrášek, Jaroslav Pokorný a mnoho dalších českých šampionů MMA,“ řekl na rádiu Zet Kareš.

V prosinci se schyluje k další velké události a to pak konkrétně v pražské O2 areně. Půjde v pořadí o šestý event galavečeru XFN. Hřebem večera bude zápas, v němž se proti sobě postaví Karlos Vémola a Petr Píno Ondruš. Podle Kareše půjde o zápas dekády. Tento střet totiž fanoušci očekávají. Kromě těchto dvou zápasníků se představí ale i zbývající špička české MMA scény. Konkrétně se jich zúčastní Viktor Pešta, Petr Monster Kníže, David Kozma.

„Bude zde i několik velmi zajímavých debutů v MMA. Mezi ně bude patřit Sandra Mašková nebo známý zápasník K1 Jan Soukup,“ informoval Kareš.

Sandra Mašková dosáhla velkého úspěchu, když zvítězila v kickboxu na Světových hrách. Jde přitom o událost, která má na úrovni tohoto bojového sportu váhu olympijských her. Více o tom Sandra hovořila na rádiu Zet ZDE

 

 

Článek obsahuje pouze úryvky z rozhovoru s promotérem akcí XFN a zápasníkem Petrem Karešem. Celý rozhovor si můžete přehrát v playeru výše.

 

Zdroj: Zet

O2 arena v prosinci hostí galavečer MMA, zúčastní se jej i známý zápasník K1 Soukup Foto: YouTube / W5Kick

reklama

Další články

  1. V Berlíně odstartovala debata o nové vládě

    Společnost ·

    V Berlíně ve středu začalo vyjednávání o nové německé vládě. Zástupci konzervativní unie CDU/CSU, včetně kancléřky Angely Merkelové (CDU), se v poledne sešli se svobod…

Youradiotalk.cz

Web Zet.cz se mění na Youradio talk.

Postupně rozšiřujeme naše zaměření a obsah zpravodajství a přidáváme další funkce. Informace o vysílání rádia ZET najdete na www.radiozet.cz.