Nový trend v cestování do zahraničí: mobilní aplikace za vás vyřídí vše důležité

Společnost Lagardére, pod kterou spadá i rádio ZET, připravila ve spolupráci s finančním portálem Finance.cz novou mobilní aplikaci zaměřenou na cestovní pojištění. Ta se může stát skvělým společníkem pro každého, kdo se chystá na cestu do zahraničí. Ušetří totiž čas potřebný pro uzavření cestovního pojištění. Navíc přehledně porovná všechny varianty a obsahuje i řadu užitečných informací jako jsou kontakty na jednotlivé ambasády v turistických destinacích, kam Češi často jezdí.

Ať už cestujete za prací, poznáním, turistikou, sportem nebo jen za odpočinkem, je v současnosti takřka nezbytné uzavřít před cestou kvalitní cestovní pojištění, které pokryje všechna rizika.

O důvodech, proč se cestovní pojištění vyplatí uzavírat i pro cesty po zemích EU, kde základní ošetření kryje veřejné zdravotní pojištění, mluvil na rádiu Zet Pavel Nesejt, ředitel serveru Finance.cz.

Co tedy nová mobilní aplikace obsahuje a proč je dobré ji mít ještě před cestou ve svém mobilním zařízení?

  • Možnost srovnání nabídky cestovních pojištění na trhu. Pomůže uzavřít nejvýhodnější cestovní pojištění snadno a rychle on-line přímo ve smartphonu bez nutnosti někam chodit či volat.
  • Slevy na cestovním pojištění až 50 %.
  • Platby online kartou či dalšími deseti způsoby, a to přímo v mobilní aplikaci.
  • Okamžitý přístup ke všem důležitým informacím ohledně pojistné smlouvy.
  • Možnost rychlého sjednání pojištění na už započaté cestě nebo takřka okamžitého prodloužení aktuálně uzavřeného pojištění.
  • Zajistí rychlou pomoc v situacích, které mohou na cestách kohokoli potkat. Jde například o zdravotní problémy nebo úrazy či ztráty zavazadel a cestovních dokladů. Aplikace totiž obsahuje všechny důležité informace, které se týkají cestování do zahraničí. Její součástí jsou rady a tipy, co dělat při konkrétních problémech, kontakty na ambasády, tísňová čísla v jednotlivých zemích a podobně

cestovní pojištění cestovní pojištění

Stáhnout aplikaci pro Android

Proč si ale aplikaci instalovat, když si dnes lze snadno vyřídit datový roaming a mít tak i v zahraničí přístup na internet a tím pádem i možnost si vše důležité vyhledat? Jednoduše proto, že nikdy nevíte, zda v místě, kde problém nastane, bude datové připojení k dispozici. Ve stresové situaci je kromě toho často obtížné najít správnou, ověřenou a kvalitní informaci. Aplikace má výhodu v tom, že shromažďuje všechny důležité informace na jednom místě.

Na tvorbě aplikace se podílí portál Finance.cz, nejstarší odborný finanční server na českém internetu s tradicí od roku 1997. A právě odborný a zkušený redakční tým Finance.cz je zárukou aktuálnosti a také objektivity informací, které jsou součástí aplikace.

Stáhněte si zdarma aplikaci Cestovní pojištění pro Android. iOS verze bude k dispozici v první polovině září.

Nový trend v cestování do zahraničí: mobilní aplikace za vás vyřídí vše důležité

reklama

Další články

Youradiotalk.cz

Web Zet.cz se mění na Youradio talk.

Postupně rozšiřujeme naše zaměření a obsah zpravodajství a přidáváme další funkce. Informace o vysílání rádia ZET najdete na www.radiozet.cz.