Nominujte svou oblíbenou firmu na Český Goodwill 2017

Český Goodwill 2017 - ocenění pro firmy, kterých si lidé váží – znovu podpoří podnikatele a společnosti, které ke svému podnikání přistupují odpovědně. Pátý ročník ocenění čeká několik změn. První z nich je dřívější zahájení nominační fáze. Ta oproti předchozím rokům startuje už 17. dubna a potrvá do 31. května. Vaše nominace tedy můžete posílat už o Velikonočním pondělí.

Další novinkou je možnost uvést další referenční osoby, které vaši nominaci podpoří. Tuto možnost se určitě vyplatí využít. „Čím více referencí, které pomohou potvrdit to, proč vašeho podnikatele nebo společnost nominujete, tím lépe,“ řekla Lenka Hlavatá, výkonná ředitelka pořadatelské společnosti HPCG, s vysvětlením, že s vyšším počtem referencí získá nominovaný silnější pozici.

Dosud bylo z celkového počtu přes 200 finalistů oceněno více než 50 firem, které si v souhrnu rozdělily ceny v hodnotě přesahující 3 miliony korun.

Hlavní kategorii veřejnosti – Osobnost Českého Goodwillu – zatím kralovaly třikrát ženy. Pouze v roce 2015 tento titul získal muž, Václav Kádner, který je majitelem rodinné firmy Lesoservis. V loňském roce si největší přízeň zasloužila jednatelka společnosti Happy Foto Michaela Bílá Čížková.

Titul Osobnost získala s podobně jednoznačnou převahou jako její jmenovkyně Michaela Hustá v premiérovém ročníku projektu. V roce 2014 kategorii veřejnosti ovládla marmeládová královna Blanka Milfaitová.

Hledáme podnikatele, kterých si lidé váží… Nominujte na www.cesky-goodwill.cz.
 

 

 

 

 

Blanka Milfaitová (Osobnost ČG2014, uprostřed vlevo) předala pomyslné žezlo Václavu Kádnerovi (uprostřed vpravo), zatím jedinému muži, který titul Osobnost ČG získal v roce 2015. · Zdroj: archiv HPCG

Michaela Bílá Čížková z firmy Happy Foto získala titul Osobnost ČG2016 s počtem 3973 hlasů veřejnosti · Zdroj: archiv HPCG

Nominujte svou oblíbenou firmu na Český Goodwill 2017 Foto: HPCG

reklama

Další články

  1. Ve Francii začalo první kolo prezidentských voleb

    Společnost ·

    Ve Francii začalo v neděli první kolo prezidentských voleb, ve kterém 47 milionů voličů rozhodne o tom, kteří dva z 11 kandidátů postoupí do druhého kola. Za favorita …

  2. Trump zmírnil odpor k dohodě s EU o TTIP

    Byznys ·

    Americký prezident Donald Trump zmírnil svůj odpor vůči obchodnímu vyjednávání s Evropskou unií jako celkem, když pokusy o dohodu s jednotlivými členskými státy selhal…

Youradiotalk.cz

Web Zet.cz se mění na Youradio talk.

Postupně rozšiřujeme naše zaměření a obsah zpravodajství a přidáváme další funkce. Informace o vysílání rádia ZET najdete na www.radiozet.cz.