„Nestačí být skvělý, člověk musí pochopit, co šéf potřebuje k dosažení úspěchu,“ řekl J. Lang

Pro dosažení úspěchu jsou nezbytné skvělé výsledky. Nestačí být ale pouze skvělý. Člověk musí pochopit, co k dosažení úspěchu potřebuje i jeho šéf. K tomu mu pak musí dopomáhat. V pořadu Myšlení první ligy to kouči, mentorovi a bývalému prezidentovi společnosti Microsoft pro Evropu Janu Mühlfeitovi řekl bývalý ředitel pro východní Evropu firmy DuPont Jiří Lang.

 

 

Článek obsahuje pouze část rozhovoru. Celý rozhovor Jana Mühlfeita s bývalým ředitelem pro východní Evropu firmy DuPont Jiřím Langem si můžete poslechnout v playeru výše.

Pravidelné rozhovory s hosty rozvojového kouče, mentora a také bývalého prezidenta společnosti Microsoft pro Evropu Jana Mühlfeita na téma osobního rozvoje uvádíme v pořadu Myšlení první ligy na rádiu ZET každé pondělí po 10:45. 

 

Zdroj: Zet

„Nestačí být skvělý, člověk musí pochopit, co šéf potřebuje k dosažení úspěchu,“ řekl J. Lang Foto: Zet: Jiří Lang

reklama

Další články

  1. Rusko dodá Srbsku šest stíhacích letounů MiG 29

    Byznys ·

    Srbský ministr obrany Zoran Djordjević navštívil Rusko. Po svém návratu domů oznámil, že Moskva zemi dodá šest stíhacích letounů MiG 29. Novinářům rovněž sdělil, že ru…

Youradiotalk.cz

Web Zet.cz se mění na Youradio talk.

Postupně rozšiřujeme naše zaměření a obsah zpravodajství a přidáváme další funkce. Informace o vysílání rádia ZET najdete na www.radiozet.cz.