„Nesprávný výběr bot naprosto zkazí dojem celého outfitu,“ říká Kabátová z WINDSORS

Doplněk je důležitým prvkem, který dokončí celkový dojem z outfitu. Jde přitom o veškeré oblečení počínaje oblekem přes džíny, svetr a saka. Zejména jde o boty. Jejich špatný výběr totiž může podle Lucie Kabátové ze salonu WINDSORS naprosto zkazit dojem z celého outfitu. 

„Bota, když je špatná, tak může pohřbít úplně celé snažení toho, aby člověk vypadal dobře. K tomu je potřebný i pásek ve stejné barvě k botám,“ říká Kabátová.

U obleku je tomu ale jinak. Jestliže máte správně ušitý oblek na míru, tak pásek nepotřebujete. Jde pouze a jen o doplněk. Problém však nastává v situaci, když pánové používají pásek ke stažení svých společenských kalhot.

„Kalhoty mají sedět a držet samy o sobě. Pásek je opravdu jenom doplněk a u obleku ani není nezbytně nutný,“ sdělila Kabátová na rádiu Zet.

Celkový dojem z outfitu může zkazit i špatný výběr ponožek. Z tohoto pohledu je potřebné si uvědomit, s kým budete jednat. Jestliže si někdo všimne vašich křiklavých vzorů, tak se můžete dostat do problémů.

„Třeba jim to nepřijde úplně vhodné. Je opravdu potřebné dávat pozor i u ponožek, s kým se ten den setkáte a abyste někoho neiritoval i ponožkami. Na to je potřeba dávat pozor,“ sdělila Kabátová. 

 

Článek obsahuje pouze úryvky z rozhovoru s Lucií Kabátovou ze salonu WINDSORS. Celý rozhovor si můžete přehrát v playeru výše. 

 

Zdroj: Zet

„Nesprávný výběr bot naprosto zkazí dojem celého outfitu,“ říká Kabátová z WINDSORS Foto: Shutterstock.com

reklama

Další články

  1. Odboráři Škoda Auto požadují růst mezd o 18 %

    Byznys ·

    Odboráři mladoboleslavského výrobce Škoda Auto doručili vedení společnosti své požadavky ohledně růstu mezd v letošním roce. Požadují přitom zajištění tarifním zaměstn…

Youradiotalk.cz

Web Zet.cz se mění na Youradio talk.

Postupně rozšiřujeme naše zaměření a obsah zpravodajství a přidáváme další funkce. Informace o vysílání rádia ZET najdete na www.radiozet.cz.