Muž v Liberci zaútočil na svoji družku, zabil při tom starší ženu

V Liberci v pondělí ráno zemřela násilnou smrtí dvaašedesátiletá žena a jednačtyřicetiletá utrpěla zranění. Podezřelým z jejich napadení je dvaačtyřicetiletý druh mladší ženy, který spáchal sebevraždu. Informaci přinesla krajská mluvčí policie Vlasta Suchánková.

Tragická událost se stala v rodinném domě. Pomoc přivolala před 8:00 mladší žena s tím, že její druh ohrožuje nožem své okolí. „Ženě se podařilo z domu uniknout,“ uvedla Suchánková. Případ podle ní prošetřují kriminalisté pro podezření z vraždy.

Starší žena zemřela na následky řezných ran, záchranáři ji nalezli před domem. „Naši lékaři ženu několik desítek minut resuscitovali, lékař ale nakonec konstatoval úmrtí,“ uvedl krajský mluvčí záchranné služby Michael Georgiev. Mladší z žen v ohrožení života není. „Má četné pohmožděniny po celém těle,“ řekl mluvčí záchranné služby.

Muže, který je podezřelý z napadení obou žen, nalezli policisté oběšeného uvnitř domu. „I jeho zdravotníci naší další posádky neúspěšně resuscitovali,“ dodal Georgiev.

Obdobný případ vyšetřují kriminalisté od víkendu v sousedním hradeckém kraji. V rodinném domě v Lázních Bělohrad na Jičínsku násilnou smrtí zemřely dvě ženy a dítě. Policie na místě zadržela podezřelého, který byl partnerem mladší z žen a byl pod vlivem drog.

 

 

Zdroj: ČTK

Muž v Liberci zaútočil na svoji družku, zabil při tom starší ženu Foto: Michal Kvapil / Zet: Ilustrační foto

reklama

Další články

  1. Trumpova nechtěná služba Nicolási Madurovi

    Společnost ·

    Po měsících útoků na neoblíbeného venezuelského prezidenta Nicoláse Madura se dnes ostatní země Latinské Ameriky za Venezuelu rázně postavily. Učinily tak ale na zname…

  2. V Česku se lidé hlásí nejvíce k pravici

    Společnost ·

    Více než třetina českých občanů se hlásí k pravé části politického spektra. Naopak sympatie se stranami nalevo od středu vyjadřuje necelých 27 procent lidí. Vyplývá to…

Youradiotalk.cz

Web Zet.cz se mění na Youradio talk.

Postupně rozšiřujeme naše zaměření a obsah zpravodajství a přidáváme další funkce. Informace o vysílání rádia ZET najdete na www.radiozet.cz.