Milionář Filip Para na Investiční show v Praze ukáže, jak obchodovat s měnami

Hlavním hostem Investiční show, kterou v úterý 21. dubna od 13:00 pořádá v Praze investiční společnost Bossa, bude Filip Para - milionář z Varšavy, který vydělal nemalé peníze obchodováním s měnami. Kromě praktické ukázky živého obchodování bude Filip Para mluvit i o investiční strategii a psychologii při otevírání pozic. Kromě obchodování s cizími měnami bude na konferenci řeč i komoditách s důrazem na vývoj na trhu s ropou. Analytička společnosti Bossa Michala Moravcová se pak zaměří na obchodování české koruny v době intervencí České národní banky. 

„Toto téma vzniklo na základě příběhu našeho hlavního hosta Filipa Pary, který dokázal nejvíce vydělat na obchodování s polským zlotým. A my se podíváme na to, zda je možné jeho strategii obchodování domácí měny na domácím trhu využít i v prostředí intervencí České národní banky,“ řekla v rozhovoru pro Zet.cz Moravcová.

Na Investiční show se ale nebude o obchodování jen mluvit. Organizátoři z publika totiž vylosují tři účastníky, kteří budou moci v rámci praktické ukázky změřit své síly v živém obchodování právě s Filipem Parou.

„O konferenci je obrovský zájem, takže přednáškový sál už máme plný. Proto jsme se rozhodli umožnit investorům sledovat Investiční show i přes internet z pohodlí domova nebo kanceláře,“ uvedla Michala Moravcová.

Konferenci Investiční show bude možné zhlédnout on-line v úterý 21. dubna od 13:00. Zájemci se musí předem zaregistrovat na webových stránkách investicnishow.cz pod odkazem "registrace on-line přenos". Na stejných webových stránkách jsou k dispozici i všechny ostatní informace o Investiční show včetně podrobného programu konference.

 

Celý rozhovor s analytičkou společnosti Bossa Michalou Moravcovou o konferenci Investiční show si můžete poslechnout v playeru výše.

Milionář Filip Para na Investiční show v Praze ukáže, jak obchodovat s měnami Foto: Bossa

reklama

Další články

Youradiotalk.cz

Web Zet.cz se mění na Youradio talk.

Postupně rozšiřujeme naše zaměření a obsah zpravodajství a přidáváme další funkce. Informace o vysílání rádia ZET najdete na www.radiozet.cz.