Makléř P. Vomastek: Investici do bytů v centru Prahy lze zhodnotit pronájmem cizincům

Realitní makléř Petr Vomastek radí v pořadu Investice Zet nákup bytu v centru Prahy kvůli možnostem krátkodobého pronájmu v době vzrůstajícího  turistickému ruchu. Martin Skalický, generální ředitel investiční společnosti REICO České Spořitelny komentuje vývoj českého trhu s nemovitostmi a výhled na zbytek roku. 

Ve druhé části pořadu Investice Zet komentuje Roman Koděra, makléř společnosti Patria Direct, fakotry, na které se budou v nadcházejícím týdnu zaměřovat investoři do akcií na pražské burze. 

V závěru pořadu se věnuje Petr Lugwid z GrowJob Institute chorobnému odkládání povinností. O tzv. prokrastinaci naspal knihu a zabývá se vlivem tohoto fenoménu jak na osobní a profesní život, tak na osobní finance. 

Investice Zet je pravidelný pořad ve vysílání Studia Zet, který je připravován ve spolupráci s Investičním webem. Hosté v něm diskutují na téma aktuálních událostí a hodnotí jejich dopad na vývoj kapitálových trhů.

Zdroj: Zet

Makléř P. Vomastek: Investici do bytů v centru Prahy lze zhodnotit pronájmem cizincům Foto: Ilustrační foto. Zdroj: Shutterstock.com

reklama

Další články

Youradiotalk.cz

Web Zet.cz se mění na Youradio talk.

Postupně rozšiřujeme naše zaměření a obsah zpravodajství a přidáváme další funkce. Informace o vysílání rádia ZET najdete na www.radiozet.cz.