Lidl už poosmé pomáhá rodinám s vážně nemocnými dětmi

Společnost Lidl tento týden opět rozjel sbírku Srdce dětem. Projekt, který nyní vstupuje do svého osmého ročníku, pomáhá rodinám s vážně nemocnými dětmi. Dosud tradiční sbírka podpořila skoro tři tisíce dětí.

V pondělí 5. listopadu začala ve všech obchodech společnosti Lidl sbírka Srdce dětem na pomoc rodinám s vážně nemocnými dětmi. Jejím pořadatelem je o.p.s. Život dětem, která nemocným dětem pomáhá již 19 let. Se sbírkou se budete v obchodech Lidl potkávat až do 18. listopadu. Srdce dětem je tradiční sbírka, která se koná ve všech prodejnách Lidl už poosmé. Za tu dobu se zásluhou sbírky podařilo zlepšit život 2 756 nemocným dětem.

I v tomto roce si můžete u pokladen zakoupit samolepku ve tvaru srdíčka za minimální částku 30 Kč. Přispějete tak dětem, které pomoc skutečně nezbytně potřebují. Jedná se o rodiny s vážně nemocnými dětmi, které potřebují celodenní péči, takže rodina musí žít z jednoho platu. Bohužel se často stává, že na tuto péči, která je náročná jak fyzicky, tak finančně, zůstane jenom jeden z rodičů a dostává se tak do velmi svízelné finanční situace.

V roce 2017 se v rámci sbírky Srdce dětem podařilo získat pro nemocné děti úžasnou částku 25 000 000 Kč. Přitom od zákazníků získala o.p.s. Život dětem pro nemocné děti 24 117 827 Kč a společnost Lidl tuto nádhernou částku doplnila na 25 miliónů korun. Za to všem patří skutečně velký dík.

Prosíme, přijďte i tento rok do některého z obchodů společnosti Lidl a přispějte nemocným dětem zakoupením samolepky. Kolik nemocné děti získají tentokrát, to se dozvíte 8. prosince na Staroměstském náměstí v Praze na koncertě Rádio srdcem pro Život dětem.

Generální partner koncertu je společnost LIDL – www.lidl.cz. Podpořit nemocné děti můžete i vy. Stačí zaslat dárcovskou SMS ve tvaru: DMS ZIVOT DETEM 60 na číslo 8 77 77. Děkujeme.

 

 

 

Lidl už poosmé pomáhá rodinám s vážně nemocnými dětmi Foto: Lidl

reklama

Další články

  1. Téma dne: Vysvědčení pro Trumpa

    Společnost ·

    Donalda Trumpa čekají krušné dva roky ve funkci prezidenta. V letos velmi sledovaných „midterms“, tedy volbách konajících se uprostřed čtyřletého prezidentského mandát…

Youradiotalk.cz

Web Zet.cz se mění na Youradio talk.

Postupně rozšiřujeme naše zaměření a obsah zpravodajství a přidáváme další funkce. Informace o vysílání rádia ZET najdete na www.radiozet.cz.