L. Vácha z Conseq: Závěr české výsledkové sezóny se soustředí na Pivovary Lobkowicz

Konec výsledkové sezóny na pražské burze tento týden přinese informace o pololetním hospodaření firem Vienna Insurance Group, Pivovary Lobkowicz, Fortuna, Pegas Nonwovens a Stock Spirits. Očekávání komentuje Lukáš Vácha, obchodní ředitel společnosti Conseq Investment Management. 

Vácha řekl v pravidelném magazínu Investice Zet, že se investoři budou soustředit především na Pivovary Lobkowicz, protože firma zveřejní první výsledky od květnového vstupu na burzu. Podle Váchy je tento titul výrazným oživením trhu a pro investory budou její první výsledky benchmarkem pro budoucí hospodaření. 

Ve druhé části pravidelného pořadu Investice Zet komentuje ekonom Raiffeisenbank, Michal Brožka, očekávané statistiky z amerického HDP a spotřebitelské důvěry. 

Investice Zet je pravidelný pořad ve vysílání Studia Zet, který je připravován ve spolupráci s Investičním webem. Hosté v něm diskutují na téma aktuálních událostí a hodnotí jejich dopad na vývoj kapitálových trhů.

Zdroj: Zet

L. Vácha z Conseq: Závěr české výsledkové sezóny se soustředí na Pivovary Lobkowicz Foto: Ilustrační fotografie Zdroj: Shutterstock.com

reklama

Další články

  1. Plánovaná akvizice Pražských služeb se ruší

    Byznys ·

    Firma Northward Holdings Limited (NHL) neprodá pětinu akcií, které drží v akciové společnosti Pražské služby. Prahou roky plánovaná akvizice firmy za zhruba miliardu k…

Youradiotalk.cz

Web Zet.cz se mění na Youradio talk.

Postupně rozšiřujeme naše zaměření a obsah zpravodajství a přidáváme další funkce. Informace o vysílání rádia ZET najdete na www.radiozet.cz.