Kulich se ke kabátu nehodí, zvolte spíše bekovku, radí Kabátová ze salonu WINDSORS

Zima stále nekončí. Nabízí se otázka, jakou zvolit pokrývku hlavy ke kabátu. Kulich rozhodně není správnou volbou. Na rádiu Zet to říká Lucie Kabátová ze salonu WINDSORS. Podle ní je nejvhodnější klobouk, ale člověk nic nepokazí ani s bekovkou. Pokud se ale kulichu nechcete vzdávat, tak se vyvarujte pestrobarevným kouskům. 

„Ke kabátům se samozřejmě nejvíce hodí klobouk. Klobouk ale samozřejmě zas až tolik nezahřeje. Dobrou věcí je třeba bekovka. Když je dobře ušitá, když dobře sedí a je z materiálu, který se hodí k celému tomu outfitu, který my celý konzultujeme u nás v salonu s klientem,“ říká Kabátová.

Pokud chce člověk vypadat módně a stylově, tak by měl zvolit dříve omílaný klobouk. Bekovka se poté hodí spíše ke casual stylu. Kulichy a pletené čepice si mají lidé vybírat s velkou opatrností. Pokud se tak kulichu nechcete vzdát, tak je důležité vybírat z jednobarevných kousků, které nejsou příliš nápadné. Vhodné nejsou ani jakékoli bambule.

Lidé se rozhodně nemusí obávat nošení šal a šátků. „Muži nosí šály velmi rádi, dnes už to není o tom, že by si koupili jednu šálu a koupí si jich více a střídají to, což je úžasné. U dam jsou to veškeré ty velké kašmírové šátky, do kterých se zahalí, jsou krásné a je potřeba to sladit barevně,“ řekla Kabátová na rádiu Zet.

 

Celý článek obsahuje pouze úryvky z rozhovoru s Lucií Kabátovou ze salonu WINDSORS. Celý rozhovor si můžete přehrát v playeru výše.

 

Zdroj: Zet

Kulich se ke kabátu nehodí, zvolte spíše bekovku, radí Kabátová ze salonu WINDSORS Foto: Shutterstock.com

reklama

Další články

  1. Trump obvinil FBI z nadržování demokratům

    Společnost ·

    Za předehru očekávaného zveřejnění kritické zprávy republikánů o práci FBI v pátek americká média označují ranní tweet Donalda Trumpa. Prezident v něm obviňuje vyšetřo…

  2. ČNB zvýšila úrokovou sazbu na 0,75 procenta

    Byznys ·

    Bankovní rada České národní banky se ve čtvrtek rozhodla zvýšit úrokové sazby. Základní úroková sazba, od níž se odvíjí úročení komerčních úvěrů, vzrostla o 0,25 proce…

Youradiotalk.cz

Web Zet.cz se mění na Youradio talk.

Postupně rozšiřujeme naše zaměření a obsah zpravodajství a přidáváme další funkce. Informace o vysílání rádia ZET najdete na www.radiozet.cz.