Konference DIGIMEDIA vstoupí do své druhé dekády

Konference o médiích, tvorbě a digitalizaci DIGIMEDIA koncem května zahájí svůj 11. ročník. Jako tradičně budou tématem nové technologické platformy, se kterými se dnešní média vypořádávají. Vedle desítek českých odborníků z médií nebo státní správy bude letos hostem Dr. Roberto Suárez Candel z Evropské vysílací unie.

Hrozí nám digitální demence? Jsou nové formy šíření obsahu závislé na nových obchodních modelech? Jsou nuly a jedničky pro média hrozbou nebo příležitostí? Na tyto a další otázky poskytne odpověď konference Digimedia 2016. Diskutovat se bude nejen o problematice nových mediálních zákonů, nových komunikačních platformách, ale i potřebě kvalitního obsahu, který konzumenti očekávají. Jedním z klíčových témat bude i dopad tzv. „druhé digitální revoluce“, kterou má v rukách naše politická reprezentace.

K tématice budou připraveni se vyjádřit špičkoví odborníci naší mediální scény, byznysu i zástupců státní správy, České televize, TV Prima, TV Nova, České Radiokomunikace, Atmedia Czech, Sezna.cz, SES ASTRA, Českého rozhlasu, Lagardere Active a řady dalších hostů a partnerů.

Konference se uskuteční ve středu 25. května v Kongresovém sále České televize na Kavčích Horách. Více informací včetně programu zde.

 

 

Zdroj: Zet

Konference DIGIMEDIA vstoupí do své druhé dekády Foto: acra-mk.cz

reklama

Další články

Youradiotalk.cz

Web Zet.cz se mění na Youradio talk.

Postupně rozšiřujeme naše zaměření a obsah zpravodajství a přidáváme další funkce. Informace o vysílání rádia ZET najdete na www.radiozet.cz.