Konference Co nám bude vydělávat zítra? se zaměří na práci s lidskými zdroji

Svaz průmyslu a dopravy pořádá ve spolupráci s platformou Forum Industriale konferenci Co nám bude vydělávat zítra? aneb Lidé jako základ firemního zisku. Akce, která proběhne 28. srpna v Ostravě, má firmám poskytnou odpovědi na otázky efektivního firemního vzdělávání a na sdílení inspirativních příkladů z praxe. 

Tématem letošní konference je způsob, jak uspokojit potřeby stále náročnějších zákazníků, ale i vlastních zaměstnanců. Vzhledem k podtitulu konference Lidé jako základ firemního zisku se bude většina přednášek a workshopů zabývat tím, jak zacházet s lidskými zdroji, jak je správně školit a motivovat.

Konference Co nám bude vydělávat zítra? se bude konat pod záštitou Ministerstva průmyslu a obchodu a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a je určena především pro vrcholný management a HR specialisty. Workshopy se budou zabývat návratností investice do vzdělávání zaměstnanců, jak pracovat a komunikovat se stávajícími lidmi z firemního týmu, nebo jak zlepšit zákaznickou péči. 

Vedle reprezentantů soukromých firem budou na koferenci hovořit i zástupci Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR, Svazu průmyslu a dopravy nebo ministerstva průmyslu. 

Zdroj: forumindustriale.cz

 

 

Konference Co nám bude vydělávat zítra? se zaměří na práci s lidskými zdroji Foto: Shutterstock.com

reklama

Další články

  1. Nultý bod: festival o pohybu těla i mysli

    ·

    Mezinárodní festival fyzického a tanečního divadla Nultý bod oživí od 14. dp 19. července kulturní scénu Prahy. Představí oceňované české tanečníky i zahraniční hosty …

Youradiotalk.cz

Web Zet.cz se mění na Youradio talk.

Postupně rozšiřujeme naše zaměření a obsah zpravodajství a přidáváme další funkce. Informace o vysílání rádia ZET najdete na www.radiozet.cz.