Škoda slaví spolupráci s Kofolou. Nabízí limitovanou Fabii

Škod Fabia Kofola - tak se skutečně jmenuje limitovaná edice 99 vozů, které nyní mladoboleslavská automobilka nabízí. Tímto modelem chce Škoda oslavit uzavření dohody o dodávce vozů s českým výrobcem nealkoholických nápojů. Od „obyčejných“ Fabií se tato liší barvou, chladničkou a zejména cenou. 

Není to tak dávno, co Škodovka představila sérii speciálních Fabií s názvem Czech Team. V limitovaných edicích se nyní rozhodla pokračovat a jako další příležitost k tomu využila posílení spolupráce mezi ní a krnovským producentem nealkoholických nápojů Kofola. 

Škoda Fabia v limitované edici Kofola bude k dispozici se speciálním hnědým lakem Marrone, 16palcovými litými koly Italia a motorem 1,2 TSI o výkonu 66 kW. Výbava limitované hnědé Fabie je pak ve verzi Style, která běžně vychází s tímto motorem na 311 900 Kč. Zájemci o limitovanou edici si však musí připravit o trochu víc, protože její doporučená prodejní cena činí 364 420 Kč. 

Foto: skoda-auto.cz

Nejvíce specifická je kromě hnědého laku pak výbava v podobě 15litrové chladničky. Tu zájemci dostanou naplněnou vzorky výrobků Kofola. Chladničku s přepínacím režimem chlazení a ohřevu lze ukotvit na zadní sedadlo úchyty pro bezpečnostní pás. 

 

 

Zdroj: Zet

Škoda slaví spolupráci s Kofolou. Nabízí limitovanou Fabii Foto: skoda-auto.cz

reklama

Další články

  1. MMF půjčí Iráku přes pět miliard dolarů

    Byznys ·

    Výkonná rada Mezinárodního měnového fondu (MMF) včera schválila Iráku tříletou smlouvu o záložním úvěru. Celková částka dohody dosahuje 5,34 miliardy dolarů (130,6 mil…

Youradiotalk.cz

Web Zet.cz se mění na Youradio talk.

Postupně rozšiřujeme naše zaměření a obsah zpravodajství a přidáváme další funkce. Informace o vysílání rádia ZET najdete na www.radiozet.cz.