„Klienta musíme poznat natolik, abychom mu dobře poradili,“ říká Kabátová ze salonu WINDSORS

Prestižní módní salon WINDSORS si potrpí na kvalitním klientském servisu. Lucie Kabátová ze samotného salonu říká, že konzultanti firmy jezdí za klientem až domů. Důležité je totiž jej poznat natolik, aby mu byli schopni dobře poradit a splnit do puntíku jeho tužby. 

Samotná majitelka salonu WINDSORS Olga Kramperová říká, že jejich zákazník má právo na kvalitu a dokonalost do posledního puntíku.

„U nás na saloně to funguje tak, že máme x konzultantů, kteří se starají o klienty i klientky. Nejsme čistě pánské krejčovství nebo salon, ale fungujeme i pro dámy, kde vlastně šijeme šaty, kostýmky atak dále. Funguje to u nás tak, že každá konzultantka má své klienty, kteří se buď nabalují, nebo přicházejí sami,“ řekla Kabátová na rádiu Zet.

O ně se poté podle Kabátové starají „od hlavy až k patě“. Salon WINDSORS se snaží klientům podat pomocnou ruku s ohledem na výběr vhodného dress codu nebo z pohledu toho, co klient dělá za práci.

Podle Kabátové tak není klíčové pouze oblečení šité přesně na míru. Podstatný je celkový servis. Do salonu WINDSORS tak chodí klienti s oblečením z jiného salonu. Zaměstnanci WINSORS pak mají na starosti následné doupravení podle detailního profilu samotného zákazníka. 

„Jezdíme za klienty domů a prohazujeme jejich šatníky. Už jenom kvůli tomu, aby si člověk udělal obrázek, když tu druhou stranu ještě nezná. Podstata je toho člověka poznat natolik, abychom mu mohli dobře poradit. Jezdíme tak domů, díváme se, zkoušíme třeba předělat věci, které nesedí, ale je škoda je vyhazovat atak dále,“ uvedla Kabátová.

 

 

Celý článek obsahuje pouze úryvky z rozhovoru s Lucií Kabátovou ze salonu WINDSORS. Celý rozhovor si můžete přehrát v playeru výše.

 

Zdroj: Zet

„Klienta musíme poznat natolik, abychom mu dobře poradili,“ říká Kabátová ze salonu WINDSORS Foto: Facebook / salon Windsors

reklama

Další články

 1. 10 nejlépe placených sportovců všech dob

  Byznys ·

  Pro většinu smrtelníků představuje sport převážně činnost pro regeneraci a určité odpočinutí od běžné práce. Mezi lidmi jsou ale i jedinci, kteří vydělali díky svému s…

 2. Kongres schválil rozsáhlou Trumpovu reformu

  Byznys ·

  Kongres Spojených států ve středu schválil rozsáhlou daňovou reformu prezidenta Donalda Trumpa. Návrh již v úterý přijala Sněmovna reprezentantů, Senát ale kvůli proce…

 3. Duda i přes odpor EK podepsal zákony o justici

  Společnost ·

  Polský prezident Andrzej Duda ve středu oznámil rozhodnutí podepsat dvojici zákonů reformujících soudní systém, které kritizuje Evropská unie. Zákony o nejvyšším soudu…

Youradiotalk.cz

Web Zet.cz se mění na Youradio talk.

Postupně rozšiřujeme naše zaměření a obsah zpravodajství a přidáváme další funkce. Informace o vysílání rádia ZET najdete na www.radiozet.cz.