„Každý třetí občan ČR onemocní karcinomem, pojistit se vyplatí,“ říká Trsková z Pojišťovny VZP

Každý třetí Čech onemocní karcinomem, každý čtvrtý zemře. Tuzemsko je světovou jedničkou v karcinomu ledvin a tlustého střeva. Z tohoto pohledu bychom si měli více vážit svého zdraví. Místopředsedkyně Pojišťovny VZP Halina Trsková na rádiu Zet říká, že prostřednictvím neživotního pojištění je dobré si zajistit ekonomickou ochranu v případě, že onemocníme zhoubným nebo nezhoubným nádorem. 

V této spojitosti doporučuje Trsková Pojištění Fénix. Podle jejích slov jde o produkt, který nemá na trhu konkurenci.

Pojišťovna VZP je dceřinou firmou VZP. Díky tomu představuje špičku ve zdravotním pojištění s ohledem na cestovní pojištění, pojištění nemocenských dávek nebo pojištění závažných onemocnění.

„Prostě jde o vše, co se vztahuje ke zdraví, anebo také ke zdravotnickým zařízením, jako je profesní odpovědnost ambulantních zařízení. Toto jsou produkty, kde my jsme skutečně o krok napřed před ostatními,“ řekla Trsková na rádiu Zet.

Trsková vyzdvihuje zkušenosti VZP ve spojitosti s detailní znalostí zdravotnických zařízení jak u nás, tak i za hranicemi naší vlasti.

„Takže víme, zda našemu klientovi bude poskytnuta, nebo jestli mu vůbec může být poskytnuta péče, kterou on potřebuje tam, kde se právě nachází. To je v podstatě věc, kterou umíme jako jediná pojišťovna,“ řekla Trsková. 

 

 

Článek obsahuje pouze úryvky z rozhovoru s místopředsedkyní Pojišťovny VZP Halinou Trskovou. Celý rozhovor si můžete přehrát v playeru výše.

 

Zdroj: Zet

„Každý třetí občan ČR onemocní karcinomem, pojistit se vyplatí,“ říká Trsková z Pojišťovny VZP Foto: Shutterstock.com

reklama

Další články

  1. Zemanovo zdraví by se mohlo stát tématem kampaně

    Společnost ·

    Otázka zdravotního stavu současného prezidenta Miloše Zemana by se podle marketingových expertů oslovených ČTK mohla stát jedním z témat kampaně před volbami hlavy stá…

Youradiotalk.cz

Web Zet.cz se mění na Youradio talk.

Postupně rozšiřujeme naše zaměření a obsah zpravodajství a přidáváme další funkce. Informace o vysílání rádia ZET najdete na www.radiozet.cz.