K. Fillner: Cenu bitcoinu může zvýšit širší přijetí této měny, například službami PayPal

V pravidelném pořadu Investice Zet hovoří Karel Fillner ze serveru btctip.cz o situaci na trhu elektronických měn, zejména o měně bitcoin. Ta za letošní rok ztratila více než polovinu své hodnoty díky omezením v Číně a krachu významné burzy.  Do konce roku by podle Fillnera mohl kurz bitcoinu posílit, když se objeví signály širší akceptace této měny, například službami PayPal.     

V další části magazínu komentuje Martin Los, makléř Brokerjetu České spořitelny, výhled na makroekonomická data, která budou zveřejněna tento týden. Budou jimi zejména data o HDP Spojených státech za druhý kvartál  a německý index podnikatelského klimatu.

Závěr pořadu patří investicím do fyzického zlata. O tom, jaké typy investic do této komodity jsou mezi českými investory oblíbené, hovoří ředitel společnosti IBIS inGold Libor Kochrda. 

Investice Zet je pravidelný pořad ve vysílání Studia Zet, který je připravován ve spolupráci s Investičním webem. Hosté v něm diskutují na téma aktuálních událostí a hodnotí jejich dopad na vývoj kapitálových trhů.

Zdroj: Zet

K. Fillner: Cenu bitcoinu může zvýšit širší přijetí této měny, například službami PayPal Foto: Ilustrační foto. Zdroj: Shutterstock.com

reklama

Další články

Youradiotalk.cz

Web Zet.cz se mění na Youradio talk.

Postupně rozšiřujeme naše zaměření a obsah zpravodajství a přidáváme další funkce. Informace o vysílání rádia ZET najdete na www.radiozet.cz.