Jste hrdí na své kanceláře? Přihlaste se do soutěže Zasedačka roku!

Věříte, že právě vaše firma nabízí zaměstnancům nejlepší pracovní prostředí? Pokud ano, tak máte jedinečnou šanci se přihlásit do čtvrtého ročníku soutěže CBRE Zasedačka roku. Letošní ročník cílí na obor lidských zdrojů a studenty, kterých se budoucnost kancelářských prostor týká nejvíce. Odborné porotě předsedá světoznámá architekta Eva Jiřičná. 

Novinkou aktuálního ročníku jsou dvě soutěžní kategorie. Konkrétně pak jde o „Malou kancelář“, která se zaměřuje na kanceláře do 50 zaměstnanců na ploše do 500 m2. Druhou kategorií je „Architektonický návrh“, jenž odborně zaštiťuje katedra architektury Českého vysokého učení technického (ČVÚT). Na hodnocení se přitom budou podílet její studenti pod patronací předsedkyně poroty Evy Jiřičné. Do projektu se firmy mohou přihlásit ZDE do 31. října 2017. Finalisté budou vyhlášeni v listopadu 2017 a v únoru 2018 proběhne slavnostní předání cen vítězům.

Zdroj: Avast

„Doba se výrazně posunula a inovativní kanceláře se stávají benefitem a místem pro pohodovou práci zaměstnanců. V letošním ročníku soutěže jsme se proto rozhodli zaměřit na personalisty, kteří by se měli na příjemném kancelářském prostředí, a tím související spokojenosti zaměstnanců také podílet a na studenty, kteří se budou v kancelářích potkávat, sdílet je a vzájemně v nich spolupracovat,“ řekla Head of Corporate Marketing & PR společnosti CBRE Petra Lávičková.

Zdroj: Accolade

V projektu CBRE Zasedačka roku mohou letošní účastníci soutěžit v následujících devíti kategoriích: Zasedačka roku, Kancelář jako DNA firmy, Nejatraktivnější pracovní prostředí a Malá kancelář.

Zdroj: ComAp

Jednotlivé kategorie bude hodnotit odborná porota, v níž budou figurovat Eva Jiřičná, Marie Passburg, Biljana Weber, Richard Curran, Tomáš Jindříšek, Pavel Maurer a Jiří Tourek. 

 

 

Zdroj: Zet

Jste hrdí na své kanceláře? Přihlaste se do soutěže Zasedačka roku! Foto: Avast

reklama

Další články

  1. Corbyn se pokusí o vypsání nových voleb

    Společnost ·

    Vůdce britské opozice Jeremy Corbyn se chce pokusit o vypsání nových parlamentních voleb. Citoval ho list Daily Mirror. Corbynovi labouristé vyšli z voleb z 8. června …

  2. ECB uzavře dvě italské banky

    Byznys ·

    Evropská centrální banka (ECB) chce zavřít dvě problémové italské banky, neboť se blíží úpadku. Jak uvedla agentura AP, jde o Veneto Banca a Banca Popolare di Vicenza.…

Youradiotalk.cz

Web Zet.cz se mění na Youradio talk.

Postupně rozšiřujeme naše zaměření a obsah zpravodajství a přidáváme další funkce. Informace o vysílání rádia ZET najdete na www.radiozet.cz.