Jak zjednodušit firemní procesy s ohledem na Průmysl 4.0? Odpověď zná Smart Business Festival

Zajímáte se o problematiku průmyslu 4.0 související s pokročilou digitalizací, která zahrnuje internet věcí, služeb a lidí 3D tisk nebo virtuální realitu? Potřebujete, aby firemní procesy prošly zjednodušením? Poté byste neměli chybět na druhém ročníku Smart Business Festivalu, který se uskuteční 26. – 27. 10. 2016.  

Smart Business Festival se zaměřuje na všechny podnikatele, kteří mají zájem o modernizaci své firmy s ohledem na nejnovější technologické novinky týkající se takzvaného smart byznysu.

Účast na této události přislíbil eurokomisař Günther Oettinger. Každý z festivalových dní navíc zahájí nejvyšší představitele české vlády. Mezi nimi nebude chybět ministryně školství Kateřina Valachová nebo ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek a národní koordinátor digitální agendy Tomáš Prouza.

Smart Business Festival bude rozdělen do přednáškové a expoziční části. Letošní ročník bude zaměřený na „smart“ řešení pro byznys s možností spolupráce v oblasti tzv. Průmyslu 4.0. Majitelé a manažeři společností se tak mohou dozvědět o prvcích pokročilé digitalizace, mezi něž patří internet věcí, služeb a lidí, 3D tisk, virtuální realita, vzájemně propojené robotické systémy nebo soustavy senzorů a čidel.

„V letošním roce jsme proto Smart Business Festival rozšířili na dva dny a krom informací seskupených kolem tradičních osmi programových pilířů jsme přidali jedno téma roku – kterým je pro letošek pokročilá digitalizace průmyslu a praktické důsledky tzv. čtvrté průmyslové revoluce pro české podnikatele. Průmysl 4.0 na naší akci není nedostižným Yettim, kterého ještě nikdo neviděl, ale naopak reálnou věcí, na kterou si můžete sáhnout,“ řekl předseda sdružení CzechInno David Kratochvíl.

 

 

Zdroj: Zet

 

 

Jak zjednodušit firemní procesy s ohledem na Průmysl 4.0? Odpověď zná Smart Business Festival Foto: Zdroj: Czechinno

reklama

Další články

  1. Dárek, který každý pochválí

    Komerční sdělení ·

    Pryč je již doba lacině vyhlížejících dárkových a reklamních předmětů. Obchodní partneři, klienti i zaměstnanci dnes umí ocenit kvalitu i originální design. Lze vlastn…

  2. BBC: Haiti hrozí hladomor

    Společnost ·

    Prozatimní prezident Haiti Jocelerme Priver oznámil, že zemi hrozí hladomor. Obavy vyvolává „apokalyptická destrukce“ způsobená hurikánem Matthew, který se přes zemi p…

Youradiotalk.cz

Web Zet.cz se mění na Youradio talk.

Postupně rozšiřujeme naše zaměření a obsah zpravodajství a přidáváme další funkce. Informace o vysílání rádia ZET najdete na www.radiozet.cz.