iShorts: Monster Cabaret - Přehlídka krátkých hororových filmů

Nezisková organizace iShorts, která propaguje krátké filmy a jejich autory, zahajuje 31. října přehlídku hororových krátkých filmů, nazvanou Monster Cabaret. K vidění na ní budou nejen snímky s tradičními náměty hororového žánru, ale například i animované filmy.  

“Program iShorts - Monster Cabaret je plný hodně děsivých, trochu šokujících a občas překvapivě vtipných krátkých hororů,” říkají organizátoři v tiskové zprávě. Akce se uskuteční v několika českých městech, mimo Prahy také například v Brně, Zlíně, Olomouci nebo Hradci Králové. Kompletní seznam zúčastněných kin najdete na webové stránce organizace.

Hlavní aktivitou iShorts jsou pravidelné projekce nejzajímavějších zahraničních a českých krátkých filmů, které probíhají v několika městech v České republice a na Slovensku. Program každé projekce je sestaven na určité téma. Pravidelně divákům přináší krátké filmy z významných filmových festivalů.

Zdroj: ishorts.eu

 

iShorts: Monster Cabaret - Přehlídka krátkých hororových filmů Foto: Ilustrační foto. Zdroj: Shutterstock.com

reklama

Další články

  1. Stávka pilotů stála Air France 500 milionů eur

    Byznys ·

    Letecká společnost Air France vyčíslila náklady na dvoutýdenní stávku svých pilotů na 500 milionů eur. V září aerolinie přepravily o 16 procent pasažérů méně. Dopadem …

Youradiotalk.cz

Web Zet.cz se mění na Youradio talk.

Postupně rozšiřujeme naše zaměření a obsah zpravodajství a přidáváme další funkce. Informace o vysílání rádia ZET najdete na www.radiozet.cz.