Infografika: Některá tetování vám mohou při pohovoru přitížit

Tetování v obličeji vám může snížit šanci získat zaměstnání. Pomoci by vám jedině mohlo, kdybyste byl slavným boxerem Mikem Tysonem. O této skutečnosti referuje YouGov průzkum. Výrazné šance u zaměstnavatelů snižuje rovněž tetování na krku nebo na rukou. Více se dozvíte v zajímavé infografice.

Odborníci z oblasti lidských zdrojů uvádějí, že nejbezpečnější místo, kam si dát tetování je v dolní části zad. Pokud během pohovoru chcete předvádět stojku, tak si radši nedávejte tetování ani na tyto partie.
Je zapotřebí poznamenat, že tetování může zhoršit vaši šanci u pohovoru v určitých oblastech. V některých zaměstnáních tetování nevadí. Záleží rovněž na člověku, který bude u pohovoru. Pokud nenarazíte na konzervativního zaměstnavatele, tak vám tetování neuškodí. Pozitivem může být i rekordní úroveň zaměstnanosti. Až se dostaneme do chvíli, kdy bude stoupat nezaměstnanost, tak se situace může  ale rychle změnit.

Zdroj: Statista

 

 

Zdroj: Statista

Infografika: Některá tetování vám mohou při pohovoru přitížit Foto: Shutterstock.com

reklama

Další články

  1. Babiš hodně slibuje, ale skutek utek

    Společnost ·

    Ve středu český prezident Miloš Zeman jmenoval na Pražském hradě Andreje Babiše podruhé za sebou premiérem. Rýsuje se nám tak pozvolna nová vláda. Reportér portálu Sez…

Youradiotalk.cz

Web Zet.cz se mění na Youradio talk.

Postupně rozšiřujeme naše zaměření a obsah zpravodajství a přidáváme další funkce. Informace o vysílání rádia ZET najdete na www.radiozet.cz.