Golfoví profesionálové se chystají na novou sezonu MONETA Czech PGA Tour 2017

Česká asociace golfových profesionálů zahájí další golfovou sezonu v pondělí 15. května na golfovém hřišti Austerlitz ve Slavkově u Brna. Bohatý program je pro partnery připravený již od soboty 13. května.

V prvním turnaji celé série se bude hrát o Prize money 300 000,- Kč. Generálním partnerem je MONETA Money Bank. „Sdílíme společné hodnoty – smysl pro fair play, precizní výkon a soustředěnost, a proto jsme partnery letošní golfové tour,“ říká Jan Müller, ředitel marketingové komunikace v MONETA Money Bank.

V neděli 14. května bude navíc odstartována novinka letošního ročníku a to Czech PGA Junior Tour 2017, tedy série otevřených turnajů pro mladé golfisty. Hráči budou soupeřit o velice atraktivní hlavní cenu, kterou je letenka a vstupenka na prestižní golfový turnaj Omega Desert Classic v Dubaji.

Dne 1. června bude na vybraných hřištích v regionech České republiky oficiálně spuštěna společensko-sportovní akce s názvem Česko hraje golf. Záměrem PGA of Czech Republic je v rámci akce Česko hraje golf přivést ke golfu nové hráče a také přesvědčit ty, kteří jsou neaktivní, aby se golfu více věnovali. Zájemci o lekce s profesionálními trenéry se mohou registrovat na stránkách www.ceskohrajegolf.cz.

 

 

 

Komerční sdělení

 

 

Golfoví profesionálové se chystají na novou sezonu MONETA Czech PGA Tour 2017 Foto: shutterstock.com - ilustrační foto

reklama

Další články

  1. Kajínek dostane od Zemana milost

    Společnost ·

    Doživotně odsouzený dvojnásobný vrah Jiří Kajínek dostane od prezidenta Miloše Zemana ve druhé polovině května milost. Rozhodnutí o udělení milosti je připraveno, prez…

Youradiotalk.cz

Web Zet.cz se mění na Youradio talk.

Postupně rozšiřujeme naše zaměření a obsah zpravodajství a přidáváme další funkce. Informace o vysílání rádia ZET najdete na www.radiozet.cz.