Fleischmann se posouvá do poradenské pozice pro celosvětovou skupinu Lagardere

Prezident mediální skupiny Lagardere Active ČR Michel Fleischmann (65) se posouvá do poradenské pozice pro celosvětovou mediální skupinu. Oficiálním jednatelem společnosti se nově stává Daniel Galinski. Jedná se pouze o administrativní záležitost a Fleischmann tak i nadále zůstává prezidentem Lagardere Active ČR. 

„Já budu i nadále působit v Lagardere Active ČR jako prezident, ale v rámci celé skupiny Lagardere jsem dostal důvěru a posunu se do poradenské pozice pro celosvětovou skupinu Lagardere,“ řekl Fleischmann. 

Daniel Galinski je již téměř šest let výkonným ředitelem Lagardere International. V rámci celé skupiny Lagardere dochází celosvětově ke sjednocování právních a administrativních úkonů. Z tohoto pohledu je tento muž nově uveden jako jednatel společností spadající pod skupiny Lagardere. Jedná se tak pouze o nezbytné administrativní kroky.

Exekutivní řízení české pobočky má na starosti Martina Říhová, která se v nedávné době stala novou výkonnou ředitelkou Lagardere Active ČR a také jednatelkou RADIOHOUSU.

„Martina je skvělá a zkušená profesionálka a velmi se mi líbí jakým způsobem uvažuje. Ptá se po příčinách jednotlivých manažerských kroků, zjišťuje si historické konsekvence, ale zároveň hledá nové a nápadité cesty, jak náš multimediální dům zase posunout o krok dál,“ řekl Fleischmann.

Fleischmann věří v to, že se mediální skupině podaří sehnat finanční prostředky potřebné pro oživení stanice. 

Mediální skupina Lagardere Active ČR spadá pod nadnárodní sít Lagardere Group a je jedním z nejvýznamnějších hráčů na českém rozhlasovém trhu. Provozuje pět českých rozhlasových stanic, například Evropu 2 a Frekvenci 1, jednu slovenskou stanici a také mediální zastupitelství Regie Radio Music (RRM). RRM od roku 2014 spoluvlastní obchodní síť Radiohouse.

 

 

Zdroj: Zet

Fleischmann se posouvá do poradenské pozice pro celosvětovou skupinu Lagardere Foto: Lagardere: Michel Fleischmann

reklama

Další články

 1. Poprvé od roku 2009 klesl v USA prodej vozů

  Byznys ·

  Ve Spojených státech loni poprvé od roku 2009 klesl prodej automobilů. Došlo tak ke konci nebývalo dlouhého období růstu. Celkový prodej se snížil o 1,8 procenta na 17…

 2. Daňová reforma podpoří podle Fedu ekonomiku USA

  Byznys ·

  Americká centrální banka (Fed) doufá v to, že nedávno schválená daňová reforma podpoří tamní ekonomiku. Její představitelé ale nejsou jednotní v tom, jak rychle bude v…

 3. Státní dluh loni vzrostl na 1,62 bilionu korun

  Byznys ·

  Státní dluh loni vzrostl o 11,3 miliardy korun na 1,62 bilionu korun. V rámci středeční tiskové konference to uvedli zástupci ministerstva financí. Na každého Čecha ta…

Youradiotalk.cz

Web Zet.cz se mění na Youradio talk.

Postupně rozšiřujeme naše zaměření a obsah zpravodajství a přidáváme další funkce. Informace o vysílání rádia ZET najdete na www.radiozet.cz.