Exportní večery: Exkluzivní průvodci (divokým) světem globálního obchodu

Originální a praktické pohledy a rady manažerům, majitelům firem a studentům, kteří by jednou chtěli vlastní byznys. To vše nabídne podzimní pokračování  úspěšného cyklu Exportních ve čerů.

O své zkušenosti s globální ekonomikou a obchodem se podělí například šéf týmu poradců ukrajinské ministryně financí Ivan Mikloš nebo dlouholetý pracovník největších globálních finančních institucí (Deutsche Bank, Saxo Bank) a někdejší člen poradního sboru Bank of England Nick Beecroft. Český kontext doplní generální ředitel CzechTrade Radomil Doležal nebo předseda Asociace malých a středních podniků ČR a majitel Sindat Group Karel Havlíček.

Cyklus zahájí 22. září rozborem současného stavu a výhledu globálního hospodářství doplněným o analýzu sil a slabin největších a nejdiskutovanějších ekonomik světa ředitel rakouského akciového fondu Gutmann Christoph Olbrich. Přehledem relevantních rizik a dostupných pojistek proti těmto rizikům doplní generální ředitel Exportní garanční a pojišťovací společnosti Jan Procházka. Akce se uskuteční ve Vencovského aule Vysoké školy ekonomické v Praze (náměstí Winstona Churchilla 4, 130 67 Praha 3 – Žižkov) od 16:15 do 17:30 hod. Vstup je možný zdarma po registraci na adrese skok@vse.cz (do předmětu e-mailu uveďte „exportní večer“).

Exportní večery se budou konat vždy v úterý jednou za dva týdny. Časy a místa konání se vzhledem k možnostem hostů budou lišit, dozvíte se je však včas na těchto stránkách.

Organizátorem a moderátorem Exportních večerů je publicista a konzultant Roman Chlupatý. Partnery jsou Fakulta mezinárodních vztahů VŠE a Studentský klub obchodu a konkurenceschopnosti (SKOK). Mediálními partnery jsou TRADE News, Investiční web a Rádio ZET.

 

Exportní večery (podzim 2015)

Změna programu vyhrazena. Program bude postupně doplňován a aktualizován. Sledujte náš web.

22/9 Nový (ab)normál: Potenciál a riziko největších a nejdiskutovanějších trhů současnosti

Hosté: Christoph Olbrich (Gutmann), Jan Procházka (EGAP)

      16:15 Vencovského aula VŠE

7/10 BRICS: Game over, nebo hra pokračuje? (výjimečně středa)
     18:00 VŠE, učebna RB101
Host: Miroslav Zámečník (Boston Venture Central Europe)
 

20/10 Riziko pro váš byznys: Kde a jak ho hledat a jak mu předcházet?

·    18:00, rektorský salonek Akademického klubu VŠE

Host: Hana Lešenárová (nezávislá konzultantka); Ján Lalka (Surveilligence)

3/11 Írán se vrací na scénu, boj o 80 milionů spotřebitelů je v plném proudu. Jak v něm uspět?

·     16:15 Vencovského aula

1/12 Ukrajina: Trh s potenciálem, na který raději zapomeňte

·     16:15 Vencovského aula

15/12 Recept na úspěch: Firmy a ekonomiky, které se zítra zařadí mezi vítěze

·     16:15 Vencovského aula

 

Zdroj: Zet

Exportní večery: Exkluzivní průvodci (divokým) světem globálního obchodu

reklama

Další články

  1. Írán objevil velké naleziště uranu

    Byznys ·

    Írán objevil překvapivě velké naleziště uranu a brzy spustí jeho těžbu v novém dole. Uvedl to ředitel íránské agentury pro atomovou energii Alí Akbar Sálehí. Jeho proh…

  2. Srdcem a duší je podle Putina Rusko s Donbasem

    Společnost ·

    Ruský prezident Vladimir Putin dnes prohlásil, že připojení východoukrajinského Donbasu k Rusku nelze řešit na ulici, protože jde o osud všech Rusů a obyvatel regionu.…

Youradiotalk.cz

Web Zet.cz se mění na Youradio talk.

Postupně rozšiřujeme naše zaměření a obsah zpravodajství a přidáváme další funkce. Informace o vysílání rádia ZET najdete na www.radiozet.cz.