„Šetřit na nesprávném místě se nevyplácí,“ zaznělo na prvním setkání Klubu Partner Český Goodwill

Ve spolupráci se společností Lagardére a rádiem ZET jakožto mediálmím partnerem, připravila česká poradenská skupina HPCG, pořadatel ocenění Český Goodwill, první letní setkání Klubu Partner Český Goodwill (KPCG). To se uskutečnilo v závěru minulého týdne ve Ville Schwaiger v pražské Bubenči. Jediním z hlavních témat setkání bylo i Pojištění podnikatelských rizik.

Posláním KPCG je sdílení znalostí a networking, hosté tak měli možnost navázat nové kontakty i získat zajímavé informace a užitečné tipy pro své podnikání od partnera akce Pojišťovny VZP, a.s. (PVZP). Program klubového setkání zahájil odborný seminář na téma Podnikatelská rizika – ochrana majetku a finančních prostředků. Tomáš Urban, vedoucí oddělení Pojištění podnikatelských rizik PVZP, upozornil, že šetřit na nesprávném místě se zpravidla nevyplácí. „Důležitou ochranu poskytuje pojištění například v oblasti odpovědnosti podnikatelů, zejména v kontextu legislativní úpravy Nového občanského zákoníku,“ dodal.

 

Druhou část programu letního setkání KPCG tvořil networking, tedy navazování kontaktů a nových obchodních příležitostí mezi přítomnými hosty. Příjemnou neformální atmosféru v zahradě Villy Schwaiger podpořil bohatý raut hostitelské restaurace Stejkárna a degustace růžových vín moravského vinařství Spielberg. „Těším mě, že už první letošní akce KPCG přispěla k naplňování poslání klubu a že hosté odcházeli spokojení i s výhledem nových možností pro rozvoj svého podnikání,“ zhodnotila setkání Lenka Hlavatá, managing partner HPCG.

 

Zdroj: Zet

„Šetřit na nesprávném místě se nevyplácí,“ zaznělo na prvním setkání Klubu Partner Český Goodwill Foto: HPCG

reklama

Další články

  1. Fiat Chrysler zaplatí v USA rekordní pokutu

    Byznys ·

    Americké úřady udělily automobilce Fiat Chrysler rekordní pokutu ve výši 105 milionů dolarů. Důvodem jsou chyby při svolávání vozů k opravám. Podle BBC tak mohla firma…

  2. Skotové chtějí další referendum o samostatnosti

    Společnost ·

    Vhledem k politice britského premiéra Davida Camerona je nové referendum o nezávislosti Skotska nevyhnutelné. Prohlásil to jeden z nejváženějších představitelů skotský…

Youradiotalk.cz

Web Zet.cz se mění na Youradio talk.

Postupně rozšiřujeme naše zaměření a obsah zpravodajství a přidáváme další funkce. Informace o vysílání rádia ZET najdete na www.radiozet.cz.