Česká motor show Legendy představí i Lamborghini Centenario v hodnotě 60 milionů Kč

Už tento víkend se areál Psychiatrické nemocnice Bohnice v Praze přemění na největší výstavu automobilů a motocyklů v Česku. V pořadí čtvrtý ročník představí motokáry, závodní speciály i kamiony z Rallye Dakar. Tím největším skvostem pak bude supersport Lamborghini Centenario, jehož maximální rychlost přesahuje 350 kilometrů v hodině a hodnota 60 milionů korun.

Na Legendách se představí celkem 23 automobilových značek, z nichž některé z nich přivezou své vozy v české premiéře. Nebudou chybět ale ani muzejní exponáty, motokáry, kamionové speciály a supersportovní vozy. „Upozornil bych na Pagani Huyara. Je to hypersport z Itálie, který má základní cenu kolem 45 milionů korun bez daně a podle zákazníka ta cena ještě může vystoupat na jednou tolik. Pak máme několik zajímavých Ferrari, také v obrovské hodnotě. Jedním z velkých unikátu a zároveň nejdražším autem na celé výstavě bude Lamborghini Centenario, které přivážíme ze Sant ́Agaty Bolognese přímo z fabriky,“ řekl na rádiu Zet marketingový konzultant a zakladatel slavnosti Legendy Lubor Kos.

Ty největší skvosty sice pro návštěvníky zůstanou za zábranou. Do řady automobilů se ale budou moci i posadit nebo se v nich dokonce svézt. „Na tento ročník jsme přinesli to, že si můžete připlatit a svézt se například s Honzou Černým v ralleyovém speciálu Fabia R5. Máme takovou sekci, kde vás mistři světa také budou moci svézt v offroadovém závodním speciálu na trati, kterou tam máme,“ řekl Kos.

Vedle offroadové trati vznikne o víkendu přímo v areálu nemocnice speciálně pro Legendy také 1,5 kilometrový okruh, kde se auta představí v exhibiční jízdě. „Je to naprosto bezpečné, nemusíte se bát. Díky spolupráci s Autoklubem České republiky máme plné bezpečnostní zajištění,“ dodal Kos.

 

 

Motor show Legendy se koná ve dnech 10. a 11. června v areálu Psychiatrické nemocnice Bohnice. Více informací o programu můžete nalézt na webových stránkách www.legendy.cz. Celý rozhovor se zakladatelem akce Luborem Kosem si pak můžete přehrát v playeru výše.

 

Zdroj: Zet

 

Česká motor show Legendy představí i Lamborghini Centenario v hodnotě 60 milionů Kč Foto: Lamborghini

reklama

Další články

  1. Jordánsko se připojilo k bojkotu Kataru

    Byznys ·

    Jordánsko omezí své diplomatické vztahy s Katarem a zavře jordánskou kancelář katarské televize Al-Džazíry. Podle agentury AP to oznámil mluvčí vlády v Ammánu. Jordáns…

  2. Apple představil konkurenta pro Amazon Echo

    Tech ·

    Americká technologická firma Apple představila domácí chytrý reproduktor HomePod, který pomocí hlasových příkazů umí přehrávat hudbu a pomáhá řídit domácnost. Pro firm…

Youradiotalk.cz

Web Zet.cz se mění na Youradio talk.

Postupně rozšiřujeme naše zaměření a obsah zpravodajství a přidáváme další funkce. Informace o vysílání rádia ZET najdete na www.radiozet.cz.