„Ženy dotahují věci více do konce, svoji práci svědomitě odpracují,“ říká manažerka ze Staffino

Ženy dotahují věci více do konce a svoji práci si svědomitě odpracují. Na rádiu Zet to říká country manažerka slovenského startupu Staffino v České republice Zuzana Maderová. Podle jejích slov se díky své empatii dokáží vžít více do kůže zákazníků. 

Ve společnosti Staffino, která se zabývá zlepšováním služeb firem, pracuje podle Maderové stále větší podíl mužů. Tento stav se ale pomalu začíná vyvažovat. „Například oddělení prodeje je zastoupeno ženami. Tam nemáme žádného muže. Už máme zastoupení žen dokonce v oddělení IT. Postupně se to tak vyvažuje, ale stále máme ještě více mužů na palubě,“ řekla Maderová na rádiu Zet.

Maderová na pozici country manažera pro Českou republiku pracuje konkrétně dva roky. Cílem společnosti je v současnosti stabilizovat český trh a nalézt cestu, jakou se bude společnost zde ubírat. Ambice firmy Staffino nezasahují pouze na území Slovenska a Česka. Společnost již pracuje v zemích, jako jsou Turecko, Velká Británie nebo Spojené arabské emiráty. Její touha po zasažení dalších trhů nekončí.

„Staffino je manažerský nástroj. V situaci, kdy se mají služby zlepšovat, tak ta zpětná vazba má být v kompetentní osobě. Zpětnou vazbu na produkty, služby nebo konkrétní personál tak zprostředkováváme v reálném čase právě prostřednictvím manažera. Tyto možnosti se řeší a skrze zákazníka se vykomunikují. Staffino jako takové se modeluje do nástroje, který celkově podporuje a zlepšuje zákaznickou zkušenost,“ představila Maderová nadějný slovenský startup. 

 

 

Článek obsahuje pouze úryvky z rozhovoru s country manažerkou slovenského startupu Staffino v České republice Zuzanou Maderovou. Celý rozhovor si můžete přehrát v playeru výše.

 

Zdroj: Zet

„Ženy dotahují věci více do konce, svoji práci svědomitě odpracují,“ říká manažerka ze Staffino Foto: Shutterstock.com

reklama

Další články

  1. Soutěž o lístky na koncert Hanse Zimmera

    Komerční sdělení ·

    Nejžádanější skladatel filmové hudby Hans Zimmer v neděli 4. června zavítá do O2 Areny v Praze. Díky zet.cz můžete být u toho. Stačí se na našem Facebooku zapojit do s…

  2. Sobotka vyzývá Zemana, aby respektoval Ústavu

    Společnost ·

    Premiéra Bohuslava Sobotky vyzval prezidenta Miloše Zemana, aby respektoval Ústavu. Reagoval tak na prohlášení Hradu po schůzce Zemana a ministra financí Andreje Babiš…

Youradiotalk.cz

Web Zet.cz se mění na Youradio talk.

Postupně rozšiřujeme naše zaměření a obsah zpravodajství a přidáváme další funkce. Informace o vysílání rádia ZET najdete na www.radiozet.cz.