„Žena by měla umět pracovat s délkami oblečení s ohledem na věk a postavu,“ říká Kabátová

Při oblékání by měli mít lidi soudnost a správně rozhodnout, co si mohou dovolit vzít na sebe. Na rádiu Zet to říká Lucie Kabátová ze salonu WINDSORS. Podle jejích slov se jedná především o ženy. Ty by pak měly s ohledem na svůj věk a postavu správně pracovat s délkami svého oblečení.

Ženy a dívky to mají ve srovnání s muži, alespoň co se týče oblékání těžší. V souvislosti s tím tak musí být soudné a všímat si proporcí svého těla.

„Mladé holčiny a krásné si mohou pohrát s délkami šatů, sukní, výstřihů, rukávů, na zádech nebo na dekoltu. Určitě by to mělo být ovlivněno nějakou sebereflexí a určitě by měli asi zohledňovat délku sukní v návaznosti na dnešní ruch života. Starší dáma by si neměla oblékat minisukni, pokud samozřejmě nejsem někde na dovolené a je tam veliké horko,“ řekla Kabátová.

Podle Kabátové platí obecné pravidlo, podle kterého je důležité, aby si člověk vybral, co je na něm „krásné“ a dominantní.

„Vypíchněte to, co si myslíte, že je na vás to krásné. Tím, že to někde zdůrazníte, tak lidé si budou automaticky všímat toho zdůrazněného a nebudou si všímat toho, čeho nechcete, aby si všímali,“ uvedla Kabátová na rádiu Zet.

 

 

Celý článek obsahuje pouze úryvky z rozhovoru s Lucií Kabátovou ze salonu WINDSORS. Celý rozhovor si můžete přehrát v playeru výše.

 

Zdroj: Zet

„Žena by měla umět pracovat s délkami oblečení s ohledem na věk a postavu,“ říká Kabátová Foto: Shutterstock.com

reklama

Další články

 1. V Praze na Strahově protestuje 1500 taxikářů

  Společnost ·

  Počet řidičů taxi protestujících ve čtvrtek v Praze proti alternativním přepravním službám typu Uber vzrostl. Před 11:00 se jich sjelo na parkoviště u strahovského sta…

 2. USA masivně zvýší rozpočtové výdaje

  Byznys ·

  Američtí senátoři se ve středu domluvili na masivním zvýšení rozpočtových výdajů. Díky němu bude přitom možné realizovat řadu rozvojových programů a navýšení financí p…

 3. Schulz odejde z čela SPD, nahradí jej Nahlesová

  Společnost ·

  Šéf německých sociálních demokratů Martin Schulz odejde z čela strany. Ve středu večer to potvrdil na tiskové konferenci v Berlíně. Dvaašedesátiletého politika, který …

Youradiotalk.cz

Web Zet.cz se mění na Youradio talk.

Postupně rozšiřujeme naše zaměření a obsah zpravodajství a přidáváme další funkce. Informace o vysílání rádia ZET najdete na www.radiozet.cz.