Do 6. července lze nominovat podnikatele a firmy na cenu Český Goodwill

Projekt Český Goodwill 2014, který má motivovat k pozitivnímu myšlení a podpořit odpovědné podnikání, odstartoval 10. května. Podnikatele a firmy ze svého okolí bude na ocenění moci do 6. července nominovat kdokoliv.

Letošní ročník projektu Český Goodwill, který proběhne pod záštitou Ing. Jaroslavy Jermanové, I. místopředsedkyně Poslanecké sněmovny Parlamentu České Republiky, si klade za cíl podpořit odpovědné firmy a podnikatele.

„Lidé svými nominacemi do Českého Goodwillu dávají najevo, které morální hodnoty považují za důležité, což představuje cennou zpětnou vazbu pro firmy, které to se svými CSR aktivitami myslí opravdu vážně“, vysvětluje Markéta Nová, manažerka projektu.

15. května bylo spuštěno hlasování prostřednictvím webového formuláře na stránce http://www.cesky-goodwill.cz/, kde bude široká veřejnost moci podpořit svého oblíbeného podnikatele nebo firmu. V září pak budou oceněni výherci v kategoriích Tradice, Inovace, Partner, Mecenáš.

O projektu ve Studiu Zet mluvil Petr Hlavatý, majitel poradenské společnosti, která projekt Český Goodwill organizuje. Záznam celého rozhovoru si můžete poslechnout v záhlaví článku.

V loňském roce, kdy proběhl první ročník projektu, ocenění Český Goodwill získaly společnosti s dlouholetou tradicí: STAP (Tradice), Nobilis Tilia (Inovace), Aquasoft (Partner), Pražská energetika(Mecenáš) a OČNÍ EU (Osobnost). Zvláštní cenu poroty získala firma Aksamite nábytek.

Projekt organizuje česká poradenská skupina HPCG.

Zdroj: HPCG

Do 6. července lze nominovat podnikatele a firmy na cenu Český Goodwill Foto: cesky-goodwill.cz

reklama

Další články

Youradiotalk.cz

Web Zet.cz se mění na Youradio talk.

Postupně rozšiřujeme naše zaměření a obsah zpravodajství a přidáváme další funkce. Informace o vysílání rádia ZET najdete na www.radiozet.cz.