Chtěl bych být Jakubem Krčínem, říká čtyřnásobný vítěz paralympijských her, Martin Kovář

Dalším hostem Myšlení první ligy byl bývalý handicapovaný plavec, manažer a vášnivý rybář Martin Kovář. Muž, který je po pádu z balkonu v roce 1989 ochrnutý od prsou dolů a má špatnou hybnost pravé ruky vyprávěl v pořadu Jana Mühlfeita nejen o svém obdivu k nejznámějšímu českému rybníkaři.

Kovář v pořadu hovořil také o své cestě ke sportu, o tom, jaké pocity člověka zaplaví při vítězství na paralympijských hrách, nebo o tom, jaké vlastnosti jsou důležité, aby člověk zvládl návrat do života po těžkém zranění. Řeč byla také o setkání Martina Kováře s Billem Gatesem.

Celý rozhovor si můžete poslechnout v playeru výše.    

Pravidelné rozhovory s hosty rozvojového kouče, mentora a také bývalého prezidenta společnosti Microsoft pro Evropu Jana Mühlfeita na téma osobního rozvoje uvádíme v pořadu Myšlení první ligy na rádiu ZET každé pondělí po 10:45.

 

Zdroj: ZET/youradio.news

Chtěl bych být Jakubem Krčínem, říká čtyřnásobný vítěz paralympijských her, Martin Kovář Foto: Zet

reklama

Další články

  1. Bílý dům chystá schůzku s Putinem

    Společnost ·

    Bílý dům se zabývá přípravou schůzky amerického prezidenta Donalda Trumpa s jeho ruským protějškem Vladimirem Putinem. Uvedl to list The Wall Street Journal s odvolání…

Youradiotalk.cz

Web Zet.cz se mění na Youradio talk.

Postupně rozšiřujeme naše zaměření a obsah zpravodajství a přidáváme další funkce. Informace o vysílání rádia ZET najdete na www.radiozet.cz.