„Chovejme se tak, aby to dávalo smysl,“ říká léčitel Vladimír Kafka

Pozoruhodnou životní dráhu má za sebou akademický malíř, spisovatel a léčitel, Vladimír Kafka. Dříve bylo hlavním těžištěm jeho zájmu výtvarné umění. Později se začal věnovat léčitelství a literatuře. A právě on je hostem posledního dílu Myšlení první ligy s Janem Mühlfeitem.

Během svého života Vladimír Kafka musel podstoupit amputaci obou nohou. V rozhovoru tedy vypráví také o tom, jaké to je se s tím srovnat a jaké to je postavit se na protézy. A také jaké to je, být bez sportu. Protože v mládí Kafka hodně sportoval a jeho prvními vzory byli fotbalisté.

Kafka také vypráví o tom, jak se dostal k léčitelství a jaké životní období pro něj bylo nejtěžší. Jak pomáhá pacientům, kteří k němu jdou s diagnózou, která jim nedává šanci na život? Jak s nimi pracuje? I to se dozvíte v dalším rozhovoru Jana Mühlfeita v rámci pořadu Myšlení první ligy. Rozhovor si můžete poslechnout v playeru výše.

Pravidelné rozhovory s hosty rozvojového kouče, mentora a také bývalého prezidenta společnosti Microsoft pro Evropu Jana Mühlfeita na téma osobního rozvoje uvádíme v pořadu Myšlení první ligy na rádiu ZET každé pondělí po 10:45.

 

Zdroj: ZET

„Chovejme se tak, aby to dávalo smysl,“ říká léčitel Vladimír Kafka Foto: Zet

reklama

Další články

  1. Zemanovo zdraví by se mohlo stát tématem kampaně

    Společnost ·

    Otázka zdravotního stavu současného prezidenta Miloše Zemana by se podle marketingových expertů oslovených ČTK mohla stát jedním z témat kampaně před volbami hlavy stá…

Youradiotalk.cz

Web Zet.cz se mění na Youradio talk.

Postupně rozšiřujeme naše zaměření a obsah zpravodajství a přidáváme další funkce. Informace o vysílání rádia ZET najdete na www.radiozet.cz.