CBRE Zasedačka roku 2017 ukázala, že moderní kanceláře nejsou jen výsadou Prahy

V pořadí čtvrtý ročník projektu CBRE Zasedačka roku 2017 zřetelně dokázal, že moderní kanceláře nejsou jen výsadou hlavního města. Portálu Youradio News to alespoň sdělila ředitelka marketingu a PR společnosti CBRE Petra Lávičková. Velice ji těší, že se o pohodlí vlastních zaměstnanců stará čím dál více firem z menších měst napříč Českou republikou.

Do letošního ročníku soutěže se přihlásilo rekordních 94 společností. Dominanci pak konkrétně představovaly IT firmy. Mezi finalisty jich bylo 17. Další obory zastupovalo e-commerce, finanční sektor, coworkingová centra, společnosti z oblastí médií a marketingu, obchodní společnosti, advokátní kanceláře nebo firmy z oblasti výroby. Mezi přihlášenými zejména dominovaly firmy z Prahy a Brna.

„V letošním ročníku si velmi cením spolupráce se studenty, se kterými jsem hodnotila projekty pro ocenění kategorie Architektonický návrh. Neztratit kontakt s mladými architekty a slyšet jejich názor je pro mě velmi důležité. Naše diskuze byla zajímavá, umožnila nám výměnu názorů. Doufám, že se podobná situace bude opakovat i v dalších soutěžích. Posláním vítězů všech kategorií je inspirovat firmy, aby se zabývaly svým pracovním prostředím, a to i za hranicemi svých kanceláří,” řekla světoznámá architektka a předsedkyně poroty CBRE Zasedačka roku Eva Jiřičná.

Kategorie Vítěz Město
Zasedačka roku SAP Praha 5
Nejatraktivnější prostředí Opero Praha 1
Kancelář jako DNA firmy Notino Brno
Malá kancelář Vault 42 Olomouc
Zdravá kancelář SCS Software Praha 4
Chytrá spolupráce Mainstream Technologies Praha 4
Kanceláře pro budoucí výzvy NEORIS Česká republika Praha 5
Architektonický návrh Atelie YUAR za návrh kanceláří MSD Praha 6 (sídlo MSD Praha 5)
Hlasování veřejnosti SCS Software Praha 4

Odbornou porotu pak konkrétně vytvořili Eva Jiřičná – AI-DESIGN, Biljana Weber – Microsoft, Marie Passburg – Skanska, Richard Curran – CBRE, Tomáš Jindříšek – Dark Side, Jiří Tourek – Philips a Pavel Maurer – Maurerův výběr Grand Restaurant. Ty poté rozhodovali na základě hodnotících kritérií z hlediska designu, originality, inovace, praktičnosti a atraktivity pracovního prostředí pro zaměstnance.

„Čtvrtý ročník projektu CBRE Zasedačka roku nám jasně ukázal, že moderní kanceláře již nejsou pouze výsadou hlavního města. Velice mě těší, že se o kancelářské prostředí, pohodlí a spokojenost zaměstnanců stále více zajímají i menší města napříč celou Českou republikou. Bez jejich účasti a podpory partnerů a porotců by se soutěž nestala jednou z největších realitních událostí roku. Těším se na pátý ročník,“ řekla Lávičková.

 

 

Zdroj: Youradio News

CBRE Zasedačka roku 2017 ukázala, že moderní kanceláře nejsou jen výsadou Prahy Foto: CBRE Zasedačka roku: Loňský vítěz BlueLink International CZ

reklama

Další články

 1. Je možné řídit vědecké instituce jako firmu?

  Tech ·

  Výzkumné organizace, mezi něž patří vysoké školy a ústavy Akademie věd, představují významné zaměstnavatele. Jsou rovněž zadavatelé veřejných zakázek a realizují velké…

 2. Trump plánuje zakázat úpravu pušek na samopaly

  Společnost ·

  Americká hlava státu Donald Trump v úterý uvedl, že chce v USA zakázat úpravu pušek na automatické zbraně, s nimiž lze za minutu vystřelit několik set nábojů. Bílý dům…

 3. Bitcoin dosáhl třítýdenního maxima

  Byznys ·

  Digitální měna bitcoin v úterý na lucemburské burze Bitstamp dosáhla svého třítýdenního maxima 11 722, 58 dolaru (zhruba 241 000 korun). Ve srovnání s letošním minimem…

Youradiotalk.cz

Web Zet.cz se mění na Youradio talk.

Postupně rozšiřujeme naše zaměření a obsah zpravodajství a přidáváme další funkce. Informace o vysílání rádia ZET najdete na www.radiozet.cz.