CBRE Zasedačka roku 2017 ukázala, že moderní kanceláře nejsou jen výsadou Prahy

V pořadí čtvrtý ročník projektu CBRE Zasedačka roku 2017 zřetelně dokázal, že moderní kanceláře nejsou jen výsadou hlavního města. Portálu Youradio News to alespoň sdělila ředitelka marketingu a PR společnosti CBRE Petra Lávičková. Velice ji těší, že se o pohodlí vlastních zaměstnanců stará čím dál více firem z menších měst napříč Českou republikou.

Mohlo by vás zajímat

Do letošního ročníku soutěže se přihlásilo rekordních 94 společností. Dominanci pak konkrétně představovaly IT firmy. Mezi finalisty jich bylo 17. Další obory zastupovalo e-commerce, finanční sektor, coworkingová centra, společnosti z oblastí médií a marketingu, obchodní společnosti, advokátní kanceláře nebo firmy z oblasti výroby. Mezi přihlášenými zejména dominovaly firmy z Prahy a Brna.

„V letošním ročníku si velmi cením spolupráce se studenty, se kterými jsem hodnotila projekty pro ocenění kategorie Architektonický návrh. Neztratit kontakt s mladými architekty a slyšet jejich názor je pro mě velmi důležité. Naše diskuze byla zajímavá, umožnila nám výměnu názorů. Doufám, že se podobná situace bude opakovat i v dalších soutěžích. Posláním vítězů všech kategorií je inspirovat firmy, aby se zabývaly svým pracovním prostředím, a to i za hranicemi svých kanceláří,” řekla světoznámá architektka a předsedkyně poroty CBRE Zasedačka roku Eva Jiřičná.

Kategorie Vítěz Město
Zasedačka roku SAP Praha 5
Nejatraktivnější prostředí Opero Praha 1
Kancelář jako DNA firmy Notino Brno
Malá kancelář Vault 42 Olomouc
Zdravá kancelář SCS Software Praha 4
Chytrá spolupráce Mainstream Technologies Praha 4
Kanceláře pro budoucí výzvy NEORIS Česká republika Praha 5
Architektonický návrh Atelie YUAR za návrh kanceláří MSD Praha 6 (sídlo MSD Praha 5)
Hlasování veřejnosti SCS Software Praha 4

Odbornou porotu pak konkrétně vytvořili Eva Jiřičná – AI-DESIGN, Biljana Weber – Microsoft, Marie Passburg – Skanska, Richard Curran – CBRE, Tomáš Jindříšek – Dark Side, Jiří Tourek – Philips a Pavel Maurer – Maurerův výběr Grand Restaurant. Ty poté rozhodovali na základě hodnotících kritérií z hlediska designu, originality, inovace, praktičnosti a atraktivity pracovního prostředí pro zaměstnance.

„Čtvrtý ročník projektu CBRE Zasedačka roku nám jasně ukázal, že moderní kanceláře již nejsou pouze výsadou hlavního města. Velice mě těší, že se o kancelářské prostředí, pohodlí a spokojenost zaměstnanců stále více zajímají i menší města napříč celou Českou republikou. Bez jejich účasti a podpory partnerů a porotců by se soutěž nestala jednou z největších realitních událostí roku. Těším se na pátý ročník,“ řekla Lávičková.

 

 

Zdroj: Youradio News

CBRE Zasedačka roku 2017 ukázala, že moderní kanceláře nejsou jen výsadou Prahy Foto: CBRE Zasedačka roku: Loňský vítěz BlueLink International CZ

reklama

Další články

 1. Je možné řídit vědecké instituce jako firmu?

  Tech ·

  Výzkumné organizace, mezi něž patří vysoké školy a ústavy Akademie věd, představují významné zaměstnavatele. Jsou rovněž zadavatelé veřejných zakázek a realizují velké…

 2. Trump plánuje zakázat úpravu pušek na samopaly

  Společnost ·

  Americká hlava státu Donald Trump v úterý uvedl, že chce v USA zakázat úpravu pušek na automatické zbraně, s nimiž lze za minutu vystřelit několik set nábojů. Bílý dům…

 3. Bitcoin dosáhl třítýdenního maxima

  Byznys ·

  Digitální měna bitcoin v úterý na lucemburské burze Bitstamp dosáhla svého třítýdenního maxima 11 722, 58 dolaru (zhruba 241 000 korun). Ve srovnání s letošním minimem…

Youradiotalk.cz

Web Zet.cz se mění na Youradio talk.

Postupně rozšiřujeme naše zaměření a obsah zpravodajství a přidáváme další funkce. Informace o vysílání rádia ZET najdete na www.radiozet.cz.