Bob Dylan, 72, vystoupí po čtyřech letech znovu v ČR

2. července vystoupí v Pražské O2 aréně písničkář Bob Dylan, kterého časopis Time zařadil mezi 100 nejvýznamnějších lidí 20. století. Dylan vystoupí v Praze v rámci Never Ending Tour. Předtím zahraje například 27.června v Košické Steel Aréně.

Během své hudební kariéry, která trvá už déle než 50 let, vydal 35 studiových alb, byl uveden do Rokenrolové síně slávy, získal Oscara za píseň Things Have Changed k filmu Wonder Boys a v roce 2012 dostal Medaili svobody přímo od prezidenta USA, Baracka Obamy.

13. května svoje fanoušky překvapil, když na svých stránkách zveřejnil vlastní coververzi písně Franka Sinatry, Full Moon and Empty Arms. Tato píseň bude podle časopisu Rolling Stone zařazena na příští Dylanovo album. Fanoušci Dylana nyní spekulují, zda příští album bude soubor coververzí písní Franka Sinatry. Nebylo by to také poprvé, co Dylan vydal album předělávek.

Zdroj: Rolling Stone

Bob Dylan, 72, vystoupí po čtyřech letech znovu v ČR Foto: Facebook.com

reklama

Další články

  1. Kamery GoPro jdou se svými akciemi na burzu

    Byznys ·

    Americká společnost GoPro, která je předním výrobcem nositelných minikamer, oznámila, že hodlá vstoupit na burzu Nasdaq. Firma podle agentury Reuters plánuje získat em…

  2. Malé oči: Filmový festival pro děti od dětí

    ·

    „Malé oči“ jsou první pražský dětský filmový festival, který od 19. do 25. května pořádá Bio Oko ve spolupráci s Aeroškolou. Celé přípravy má na starost tým mladýc…

Youradiotalk.cz

Web Zet.cz se mění na Youradio talk.

Postupně rozšiřujeme naše zaměření a obsah zpravodajství a přidáváme další funkce. Informace o vysílání rádia ZET najdete na www.radiozet.cz.