Americká franchisová společnost Tutti frutti bude v Praze hledat partnery

Největší světová síť samoobslužných prodejen mražených jogurtů na světě bude na začátku dubna v Praze hledat nové obchodní partnery. Člen vedení společnosti Tom Strauss bude jednat se zájemci o získání individuální licence pro Českou republiku 1. a 2. dubna.

Tutti Frutti Frozen Yogurt je největší síť maloobchodních samoobslužných prodejen mražených jogurtů na světě. První prodejna byla otevřena v roce 2008 v Californii. V současné době společnost působí ve 48 zemích, kde provozuje na bázi franchisingu celkem 850 prodejen. Pro další expanzi si firma některé ze zemí Evropy, ve kterých dosud nepůsobí. Jde například o Francii, Velkou Británii, Irsko, Itálii, Německo, Českou republiku nebo Slovensko a další.

Koncept prodeje je založen na samoobslužném přístupu. Průzkumy, které si společnost nechala zpracovat totiž dokázaly, že zákazník má při samoobslužném způsobu nákupu pocit svobody a volby produktů dle jeho představ a momentální chuti. 

Prodejny mohou mít různou formu (například kiosek, klasická prodejna apod.) a velikost – od přibližně 30 do 350 metrů čtverečních. Součástí franchisového partnerství bude i trénink a zaškolení každého držitele licence.

Potenciální zájemci o licenci mohou zaslat přihlášku společnosti AVEX systems, která Tutti Frutti v České republice zastupuje, do 27. března. Více informací lze získat na e-mailové adrese ales.tulpa@avexsystems.eu nebo na telefonním čísle 724 007 505. Podrobnější informace jsou k dispozici i na www.avexsystems.euwww.master-konference.cz nebo www.tuttifruttify.com.

 Americká franchisová společnost Tutti frutti bude v Praze hledat partnery Foto: FotograFFF / Shutterstock.com

reklama

Další články

Youradiotalk.cz

Web Zet.cz se mění na Youradio talk.

Postupně rozšiřujeme naše zaměření a obsah zpravodajství a přidáváme další funkce. Informace o vysílání rádia ZET najdete na www.radiozet.cz.