Alter Eko: J. Bubeník z Bubeník Partners a M. Novák z GoodCall o změnách na trhu práce

Situace na trhu práce se vlivem globalizace a moderních technologií proměnila. Tyto faktory totiž podle Milana Nováka, zakladatele personalistické firmy GoodCall, změnily uvažování uchazečů i zaměstnavatelů. Podle něj je nutné příchod nových technologií reflektovat. S Janem Bubeníkem, zakladatelem firmy Bubeník Partners, mluvil Milan Novák v pořadu Alter Eko na rádiu ZET i o digitální propasti mezi zaměstnanci a některými českými společnostmi.

Magazín Alter Eko je pravidelný pořad rádia Zet, ve kterém osobnosti z byznysu a ekonomické sféry vedou rozhovory s úspěšnými lidmi z různých oborů. 

 

Celý pořad si můžete přehrát v playeru výše.

 

Zdroj: Zet

Alter Eko: J. Bubeník z Bubeník Partners a M. Novák z GoodCall o změnách na trhu práce Foto: ČTK/Šimánek Vít - Jan Bubeník

reklama

Další články

  1. Novým členem registru neplatičů Solus je Sazka

    Byznys ·

    Novým členem úvěrového registru neplatících klientů Solus se minulý týden stala společnost Sazka. Ta je tak se svou značkou Sazkamobil devátým telekomunikačním operáto…

Youradiotalk.cz

Web Zet.cz se mění na Youradio talk.

Postupně rozšiřujeme naše zaměření a obsah zpravodajství a přidáváme další funkce. Informace o vysílání rádia ZET najdete na www.radiozet.cz.