Až do konce září lidé mohou hlasovat o osobnost Českého Goodwillu

Po dobu celého září mají lidé možnost hlasovat a zvolit si Osobnost Českého Goodwillu 2014, projektu, který má za cíl podpořit odpovědné firmy a podnikatele.

Letošní ročník projektu Český Goodwill, který probíhá pod záštitou Ing. Jaroslavy Jermanové, I. místopředsedkyně Poslanecké sněmovny Parlamentu České Republiky, si klade za cíl podpořit odpovědné firmy a podnikatele. Medailonky finalistů a hlasování najdete na webu projektu.

V rámci druhého ročníku ocenění Český Goodwill bylo celkem přijato 115 nominací na osobnost Českého Goodwillu, z toho 76 platných. Svou nominaci následně přijalo téměř šest desítek z nominovaných.

„Lidé svými nominacemi do Českého Goodwillu dávají najevo, které morální hodnoty považují za důležité, což představuje cennou zpětnou vazbu pro firmy, které to se svými CSR aktivitami myslí opravdu vážně“, vysvětluje Markéta Nová, manažerka projektu.

V loňském roce, kdy proběhl první ročník projektu, ocenění Český Goodwill získaly společnosti s dlouholetou tradicí: STAP (Tradice), Nobilis Tilia (Inovace), Aquasoft (Partner), Pražská energetika(Mecenáš) a OČNÍ EU (Osobnost). Zvláštní cenu poroty získala firma Aksamite nábytek.

Projekt organizuje česká poradenská skupina HPCG.

Zdroj: HPCG

Až do konce září lidé mohou hlasovat o osobnost Českého Goodwillu Foto: cesky-goodwill.cz

reklama

Další články

Youradiotalk.cz

Web Zet.cz se mění na Youradio talk.

Postupně rozšiřujeme naše zaměření a obsah zpravodajství a přidáváme další funkce. Informace o vysílání rádia ZET najdete na www.radiozet.cz.