16. ročník soutěže Rhodos - cena za image zná své vítěze

V sedmi hlavních soutěžních kategoriích 16. ročníku soutěže Rhodos - cena za image se umístily významné české i světové značky. Spolenostem Škoda Auto, Globus, Google a Alza se podařilo obhájit své loňské vítězství. Firmy Hamé, Kofola a O2 pak obdržely své první křišťálové sošky za dobrou pověst. Zvláštní cena „Rhodos - cena za rádio image“ získala společnost Fast a.s., za dlouhodobé budování značky Planeo Electro prostřednictvím rádií.

14. října byli na slavnostním vyhlášení v Praze oceněny společnosti působící na českém trhu za budování reputace. Firemní image v rámci tohoto projektu hodnotilo více než 300 českých i zahraničních vrcholových manažerů působících v České republice.

Výsledky jednotlivých soutěžních kategorií byly následující:

 

Výrobci a dodavatelé potravinářských výrobků (food)

Hamé s.r.o.

Výrobci a dodavatelé nepotravinářských výrobků (non-food)

Škoda Auto a.s.

Výrobci a dodavatelé nápojů

Kofola ČeskoSlovensko a.s.

Obchodní řetězce

Globus ČR, k.s.

 

 

Telekomunikační společnosti

O2 Czech Republic a.s.

Internetové vyhledávače a zpravodajské portály

Google Czech Republic, s.r.o

Internetové obchody (e-shops)

Alza.cz a.s.

Cena veřejnosti

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Cena za rádio image

Fast a.s.


Nejlepší hodnocení měla společnost Škoda Auto a.s. v kategorii Výrobci a dodavatelé nepotravinářských výrobků. Společnost Alza.cz získala druhý nejvyšší index a nový vítěz, společnost Hamé s.r.o., třetí. V letošním ročníku byla vyhlášena i nová kategorie a to Cena veřejnosti, kterou jako první získal Plzeňský Prazdroj, a.s..

Hlasování veřejnosti proběhlo formou osobních rozhovorů na reprezentativním vzorku populace ČR, hlasovalo celkem 779 respondentů. Volba veřejnosti navazovala na názory odborníků, respondenti vybírali společnost s nejlepší image z 21 firem nominovaných odbornou veřejností. Cenu veřejnosti získal Plzeňský Prazdroj.

Při slavnostním ceremoniálu byla předána také cena mediálního partnera Regie Radio Music „Rhodos - cena za rádio image“. Letos porota vybrala společnost Fast a.s., a to za dlouhodobé, intenzivní a účinné budování její značky Planeo Electro prostřednictvím rádií.

Zdroj: rhodosaward.cz

 

16. ročník soutěže Rhodos - cena za image zná své vítěze Foto: Předávání cen na galavečeru v Kaiserštejnském paláci v Praze Foto: Zet

reklama

Další články

Youradiotalk.cz

Web Zet.cz se mění na Youradio talk.

Postupně rozšiřujeme naše zaměření a obsah zpravodajství a přidáváme další funkce. Informace o vysílání rádia ZET najdete na www.radiozet.cz.