Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Móda

Čas vah

Jsem Ejvi, jsem autorkou blogu ejvifreedom.com, spoluzakladatelkou agentury Sparkle Events, jsem máma a jsem váhy. Právě moje znamení se dost odráží na mé povaze a tak vznikl nápad na Podcast ČAS VAH. Bude tak trochu o všem, co se mi honí hlavou, ať už lifestyle a fashi…

4 epizod

5 odběratelů

Móda

Fashion Session

Fashion Session, prvý slovenský podcast, vďaka ktorému spoznáte príbeh svojho oblečenia, vám prináša Zuzana Dutková a Natália Pažická. Poďte s nami odhaliť kde, ako a kto naše a vaše oblečenie vyrába. S Fashion Session sa môžete rozhodnúť, či chcete byť súčasťou problém…

17 epizod

1 odběratel

Móda

Jemný pán - gentleman podcast

Důvěryhodný zdroj informací a inspirace ze světa oděvů, doplňků a bot mužů. Náměty, tipy a návody, jak se lépe oblékat, jak využívat sílu doplňků a pečovat o oděvy. Seznámím vás také s historií oděvů, vybranými výrobci, kteří mě fascinují a také s příběhy, které se k …

35 epizod

14 odběratelů

Móda

Modeschau

Modeschau sleduje současnou českou návrhářskou scénu a módní průmysl. Přináší reportáže z nezávislých i mainstreamových událostí a rozhovory se studujícími i hotovými designéry, teoretiky, historiky i řemeslníky z oboru.

78 epizod

16 odběratelů

Móda

NILA podcast

Podcast nezávislých obchodů NILA (www.nila.cz). Ty jsou určeny ženám se silným názorem a laskavým srdcem. Rádi říkáme, že v době pomíjivých trendů „jdeme jinudy“. Hledáme cesty ke smysluplnému životnímu stylu i zdraví. Jsme nejen největším obchodem s dámskou #slowfashio…

24 epizod

11 odběratelů

Pro ženy

,

Móda

projekt.l

PROJEKT.L - podcast z dílny Holubice Agency ⁠Podcast o projektu, který žijeme my všichni, tedy o životě.⁠Podcastem provází ⁠Karolína Holubová alias Holu_ka a Jiří Valášek alias @psy.chologistaPodcast Intro" Music by Tim Beek (timbeek.com)

58 epizod

23 odběratelů