Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Zdraví

Magicky ženská | Chvilka pro sebe

Vítejte u podcastu Chvilka pro sebe. Míša Měřínská je lektorka kurzů a online programů pro ženy a autorka projektu a knihy Magicky ženská. Ukazuje ženám cesty, jak podpořit přirozenou krásu a ženskost a pomáhá jim cítit se sebejistě, líbit se samy sobě a dopřát si péči o sebe i v každodenním shonu. Je máma dvou malých kluků, manželka, podnikatelka a žena, která víc jak 15 let pracuje se ženami. Věří tomu, že ženská krása nezačíná v zrcadle, ale začíná v naší hlavě. A co víc, má spoustu podob. Tento podcast je místem, kde by vám je chtěla ukazovat a přinášet vám inspiraci ze života žen. Protože ta se v tom každodenním kolotoč hodí. Tak si užijte svoji chvilku pro sebe.

18 záznamů

1 odběratel

Zdraví

Makám na sobě Podcast

Makáš na sobě, fyzicky i mentálně? Michal Hubík, zakladatel a CEO Aktinu, zpovídá inspirativní hosty, kteří tě sdílením svého příběhu a pohledu na svět podpoří na cestě za tou nejlepší verzi sebe sama.

3 záznamy

0 odběratelů

Zdraví

Marketa's Vibes

Podcast o tématech souznících s vlnou, která provází můj život. O filozofii, kterou šířím. O zkušenostech a zážitcích, které jsem prožila. O názorech, ve které věřím. O hostech, kteří mají co předat. O životním stylu, který vedu. O výživě, fitness, práci a v konečném důsledku o té osobě, která sedí za mikrofonem. Vítejte na podcastovém kanálu Markéty Gajdošové, výživové poradkyně, koučky a milovnice nových výzev. Sledovat mě můžete na Instagramu, kde jsem jako @marketgajdosova a více o mně se můžete dozvědět na www.marketagajdosova.com. Kontaktovat mě můžete na e-mailu marketasvibes@elitebloggers.cz.

47 záznamů

3 odběratelé

Zdraví

Meditace pro každý den

Najděte ve svém uspěchaném dni půlhodinku jen pro sebe a věnujte se sobě, svému tělu a ne-přemýšlení. Ukončete smršť myšlenek a pojďte do svého vnitřního klidu, kde můžete úžasně tvořit. Stačí jen poslouchat a dovolit aby se stala změna.

17 záznamů

0 odběratelů

Zdraví

Moje terapie

Moje terapie je podcastová série, v níž si štafetu předává několik vypravěčských dvojic. Tvoří je šest lidí, kterým pomohla terapeutická sezení, a šest terapeutů, kteří je jimi provedli. Kdy se hlavní postavy šesti příběhů odhodlaly najít si terapeuta? Co se na sezeních odehrává a co všechno se díky nim může měnit? Podcastová série Radia Wave přibližuje různé podoby terapie. Různé životní příběhy, různé druhy potíží a různé terapeutické přístupy.

13 záznamů

7 odběratelů