Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Zdraví

Magicky ženská | Chvilka pro sebe

Vítejte u podcastu Chvilka pro sebe. Míša Měřínská je lektorka kurzů a online programů pro ženy a autorka projektu a knihy Magicky ženská. Ukazuje ženám cesty, jak podpořit přirozenou krásu a ženskost a pomáhá jim cítit se sebejistě, líbit se samy sobě a dopřát si péči

19 epizod

30 odběratelů

Zdraví

Makám na sobě Podcast

Makáš na sobě, fyzicky i mentálně? Michal Hubík, zakladatel a CEO Aktinu, zpovídá inspirativní hosty, kteří tě sdílením svého příběhu a pohledu na svět podpoří na cestě za tou nejlepší verzi sebe sama.

3 epizod

4 odběratelé

Zdraví

Marketa's Vibes

Podcast o tématech souznících s vlnou, která provází můj život. O filozofii, kterou šířím. O zkušenostech a zážitcích, které jsem prožila. O názorech, ve které věřím. O hostech, kteří mají co předat. O životním stylu, který vedu. O výživě, fitness, práci a v konečném dů

62 epizod

19 odběratelů

Zdraví

Meditace pro každý den

Najděte ve svém uspěchaném dni půlhodinku jen pro sebe a věnujte se sobě, svému tělu a ne-přemýšlení. Ukončete smršť myšlenek a pojďte do svého vnitřního klidu, kde můžete úžasně tvořit. Stačí jen poslouchat a dovolit aby se stala změna.

17 epizod

27 odběratelů

Zdraví

Moderní Fitness

Jakub Zvelebil se svými hosty hledá odpovědi na základní otázky týkající se fyzického cvičení. Jak chytře investovat čas do pohybu, aby to pro náš život a tělo mělo smysl. Hledáme praktické a efektivní způsoby, jak zakomponovat pohyb do našeho běžného života, a diskutuj

10 epizod

4 odběratelé

Zdraví

Moje terapie

Moje terapie je podcastová série, v níž si štafetu předává několik vypravěčských dvojic. Tvoří je šest lidí, kterým pomohla terapeutická sezení, a šest terapeutů, kteří je jimi provedli. Kdy se hlavní postavy šesti příběhů odhodlaly najít si terapeuta? Co se na sezeních

39 epizod

29 odběratelů