Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Podcasty o zdraví a životním stylu od L

V podcastové kategorii zdraví nabízí česká podcastová aplikace Youradio Talk více než sto podcastů z oblastí jako je duševní zdraví, kondice a fitness, vztahy, ale i zdravá výživa. Tipy a rady od předních českých lékařů, psychologů, výživových poradců, fitness trenérů, tohle všechno dnes najdete v podcastech. Chcete vědět, jak se ubránit manipulaci a zachovat si duševní zdraví? Zkuste podcast JAKO FÉNIX Toxické vztahy a manipulace nebo podcast HOVORY O DUŠI. Zajímáte se o zdravý životní styl, fitness nebo se jen potřebujete dostat do kondice? Vám doporučujeme podcast Hubněte zdravě s Kateřinou Cajthamlovou, The Healthy Tapes nebo podcast V tělocvičně.

306 podcastů

Obrázek podcastu LAVRS podcast
Vzdělání
,
Byznys
,
Zdraví

LAVRS podcast

LAVRS - podcast o slow fashion a udržitelnosti. Podcast vznikl jako další komunikační kanál k LAVRS Marketu - eventu o slow fashion a celkově udržitelném způsobu života. Věděli jste, že módní průmysl je jeden z nešpinavějších pro naši planetu? Opravdu potřebujeme naše š

7 epizod

0 odběratelů

Obrázek podcastu Le modevie
Mentální zdraví
,
Zdraví

Le modevie

Ahoj všichni! aaaa mám svůj podcast!! Byl to už nějakou dobu můj sen a sny se mají plnit! Jsem obyčejná holka, co se zajímá o zdravý životní styl, sport, cestování ale zároveň i módu, seberozvoj a motivaci ostatních. Na druhou stranu můj život je plný fuckupů a různých

23 epizod

3 odběratelé

Obrázek podcastu Lékárna
Zdraví

Lékárna

Magazín o zdraví a zdravém životním stylu.

287 epizod

80 odběratelů

Obrázek podcastu Lesní Stezkou
Zdraví

Lesní Stezkou

Lesní stezkou je místo pro vnitřní rozhovory, pro nespoutanou kreativitu a pro obrovskou lásku k přírodě i k člověku. Místo, které pomáhá zažít život jinak a v jeho celistvosti. Jmenuji se Alexandra Martina Běhalová a jsem certifikovaná aromaterapeutka, bylinkářka a

46 epizod

11 odběratelů

Obrázek podcastu LF HK Medicast
Medicína
,
Zdraví

LF HK Medicast

Je to tak, toto je historicky první podcast Lékařské fakulty v Hradci Králové. Povídání a rozhovory s vyučujícími, studenty, absolventy i uchazeči o tom, jaká medicína byla, je a jaká může být. Příběhy, zkušenosti, inspirace... Moderuje Pavla Sedlářová.

39 epizod

4 odběratelé

Obrázek podcastu LifeHacker
Vzdělání
,
Zdraví
,
Technika

LifeHacker

Každé pondělí od 19.00 vysíláme pořad o hackování života pomocí moderních technologií. Zde na iTunes pak můžete sledovat záznamy.

49 epizod

9 odběratelů

Obrázek podcastu Light-soul BODY & MIND
Zdraví

Light-soul BODY & MIND

Podcast pro inspiraci a motivaci v oblasti zdravého pohybu (jógy a funkčního tréninku), vědomé práce s myslí, mindfulness, meditací, zdravé výživy, biohackingu a životních dobrozvyků. Žádné teoretické složitosti, ale prakticky, efektivně a do každodenního života. Ze živ

12 epizod

2 odběratelé

Obrázek podcastu LimiTY
Zdraví

LimiTY

Podcast dvou holek, které ztrácejí a nacházejí cestu k sobě, cestu k rovnováze mezi jídlem a sportem, cestu naplněnou láskou k sobě samým. Podcast pro všechny, kterými slova výše rezonují.

2 epizod

0 odběratelů

Obrázek podcastu Loono
Věda a technika
,
Medicína
,
Zdraví

Loono

Podcast o prevenci a inovacích v medicíně. Naše moderátorky a studentky medicíny Lenka a Katka si každý týden povídají s lékaři, studenty medicíny a technologickými nadšenci, kterým stejně jako nám leží na srdci lidské zdraví. Sledujte nás na instagramu @loonocz (https

171 epizod

80 odběratelů

Obrázek podcastu LUI
Vzdělání
,
Společnost
,
Osobní rozvoj
,
Zábava
,
Komediální rozhovory
,
Sexualita
,
Vztahy
,
Zdraví

LUI

Nejupřímnější podcast v Česku

16 epizod

6 odběratelů