Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Cestovatelské podcasty

Milujete cestování? Zajímáte se o nejrůznější známé i méně známé turistické cíle v Čechách i v zahraničí? V aplikaci Youradio Talk naleznete kolem šedesátky různých podcastů, ze kterých můžete nasát atmosféru dálných krajů nebo i čerpat inspiraci, kam na výlet v Čechách. Dáváte přednost krátkým cestovatelským tipům do 10 minut? Vyzkoušejte Výlety s KČT (Klubem českých turistů) nebo Naše nej z dílny Českého rozhlasu. Pokud preferujete detailnější informace nebo nechcete pročítat dlouhé cestopisy, jsou k dispozici i delší podcasty v podobě rozhovorů s dobrodruhy a cestovateli, například Travel bible podcast nebo Casablanca. Na své si v této kategorii přijdou i milovníci letectví a létání, pro ně je tu totiž LETECKÝ PODCAST.

73 podcastů

Obrázek podcastu Zápisník zahraničních zpravodajů
Společnost
,
Cestování

Zápisník zahraničních zpravodajů

Každý týden přinášíme hodinku reportáží o místech exotických i blízkých – vždy ale něčím zvlášť zajímavých, reportáže o málo známé historii. Nabízíme nové pohledy na známé dějiny, povídání o obdivuhodných příbězích a osudech, a to doslova ze všech koutů planety.

1074 epizod

74 odběratelů

Obrázek podcastu Letem světem s Chicou Checou
Společnost
,
Cestování

Letem světem s Chicou Checou

S Chicou Checou letem světem, aneb povídání o krajinách Latinské Ameriky, jejich krásách, vůních, rytmech, zajímavostech ale i rozmarech. Pro všechny Ty, kteří již zažili zkušenosti z Jižní a Střední Ameriky a rádi si je připomenou, ale předevši

7 epizod

6 odběratelů

Obrázek podcastu Blesk a Eva na špacíru
Společnost
,
Cestování

Blesk a Eva na špacíru

Petra Lechnerová a Eva Hradilová odjely na roční dobrodružství na Nový Zéland. Co je tam vše potkalo?

94 epizod

17 odběratelů

Obrázek podcastu Budějckej podcast
Cestování

Budějckej podcast

Otevřete dveře na Budějovicko a poznejte místní obyvatele, kulturu, zajímavá místa a podniky. Ideální k poslechu, až pojedete k nám na jih.

19 epizod

11 odběratelů

Obrázek podcastu Východočeské výlety
Společnost
,
Cestování

Východočeské výlety

Navštěvujeme známá i zapomenutá místa východních Čech.

279 epizod

44 odběratelů

Obrázek podcastu RUNWAY Talks
Společnost
,
Cestování

RUNWAY Talks

Podcast o emocích a příbězích obyčejných lidí, které běžně na letišti nepotkáte. O srdcařích. Srdcař je člověk, který má velké srdce a hodně lásky ke všem i místu, kde pracuje a může o sobě říct: Já jsem Letiště Praha. A přesně ty vám chceme představit.

31 epizod

49 odběratelů

Obrázek podcastu Život a tak
Společnost
,
Cestování

Život a tak

Ahoj! Moje jméno je Darina. Jsem 24 letá holka, která momentálně žije na Novém Zélandu (3roky) a rozhodla jsem se s tebou sdílet všechno o tom jaké to je žít v zahraničí. Tenhle podcast je pro všechny toulavé duše, které milují život, cestování, vyprávění a neustále vy

5 epizod

6 odběratelů

Obrázek podcastu czenadians by Petr Horák
Společnost
,
Cestování

czenadians by Petr Horák

Ahoj! Jmenuji se Petr Horák a od roku 2014 trávím většinu času prací a cestováním po světě. Myslím si, že každý by měl alespoň jednou za život vyrazit na delší dobu do zahraničí. Na cestách mě baví potkávat a seznamovat se skvělými lidmi a o některé příběhy bych se s vá

45 epizod

2 odběratelé

Obrázek podcastu Podcast Objevíme svět. Cestování s dětmi je snadné. Fakt!
Cestování

Podcast Objevíme svět. Cestování s dětmi je snadné. Fakt!

Rozhovory s rodiči a rodinami, které se rohodly, že s dětmi život nekončí. Inspirace, rady a tipy pro rodiče, kteří by s dětmi rádi cestovali, ale bojí se nebo hledají tu správnou cestu!

4 epizod

26 odběratelů

Obrázek podcastu V LUFTU
Cestování

V LUFTU

Plnohodnotný cestovatelský podcast V LUFTU vychází několikrát do měsíce. Těšit se můžete na autentické zážitky z cest, novinky ze světa cestování, probereme si hlavní důležitá cestovatelská témata kritickým pohledem a nebudou chybět ani tipy na výlety či prozkoumáme svě

5 epizod

18 odběratelů

Obrázek podcastu Poutník
Společnost
,
Cestování

Poutník

Podcast Víta Pohanky hlavně o cestování, poznávání nejenom cizích zemí, jejich historie a kultury. Ale také o jiných zajímavých věcech okolo nás.

167 epizod

58 odběratelů

Obrázek podcastu Po asfaltu
Volnočasové
,
Společnost
,
Cestování
,
Animace a Manga

Po asfaltu

Život na čtyřech kolech a chování za volantem očima člověka, pro kterého je řízení vším.

31 epizod

22 odběratelů

Obrázek podcastu S dětmi kolem světa
Společnost
,
Cestování
,
Děti a rodina

S dětmi kolem světa

Série rozhovorů s maminkami, které s dětmi dlouhodobě cestují nebo žijí v zahraničí.

38 epizod

13 odběratelů

Obrázek podcastu AnimationPoint podcast
Společnost
,
Cestování

AnimationPoint podcast

CZ: 1. podcast o animaci a práci animátora volného času v Česku a na Slovensku! Dozvíte se všecho ze světa animace a animačních služeb v cestovním ruchu. SK: 1. podcast o animácii a práci animátora voľného času v Česku a na Slovensku. Dozviete sa všetko zo sveta animác

26 epizod

3 odběratelé

Obrázek podcastu 250 ČESKÝ RÁJ
Společnost
,
Sport
,
Cestování
,
Zdraví

250 ČESKÝ RÁJ

Podcast o Českém ráji, zajímavých lidech, neobjevených místech a jednom bláznivém běžeckém závodu. To je "DVĚSTĚPADESÁTKA". 250 ČESKÝ RÁJ je unikátní běžecký štafetový závod v nádherném prostředí Českého ráje, který se bude konat 27.5.2022. Více o závodu, atraktivní tra

10 epizod

26 odběratelů

Obrázek podcastu Tip
Společnost
,
Cestování

Tip

Chcete vědět, který film je za mořem přehajpovaný, ale u nás se o něm nemluví? Jaká budova stojí stranou pozornosti, ale rozhodně stojí za návštěvu? Která nová restaurace u nás kompletně mění představy o gastronomii? Kam vyrazit o víkendu na výlet a jaké desky stojí za

405 epizod

7 odběratelů

Obrázek podcastu Expedition club
Cestování

Expedition club

S odvahou do míst, která nejsou pro každého!

22 epizod

11 odběratelů

Obrázek podcastu Vyleť z hnízda!
Společnost
,
Cestování

Vyleť z hnízda!

Ahoj, jsem Ter a vítám vás u mého podcastu "Vyleť z hnízda!". Zpovídám v něm ranní ptáčata a noční sovy, ti vám budou průběžně vyprávět o tom, jaké to je, studovat, pracovat nebo dobrovolničit v zahraničí. Jeho účelem je popostrčit všechny Čechy, kteří si stále hledají

104 epizod

19 odběratelů

Obrázek podcastu Španělský ptáček
Společnost
,
Cestování
,
Osobní deníky

Španělský ptáček

O hledání, objevování, o cestě, nacházení, o nástrahách, o tom, co nás odlišuje a možná i spojuje. O životě v cizí zemi, o jejích krásách i problémech.

16 epizod

8 odběratelů

Obrázek podcastu Cesty za dobrodruzstvim
Cestování

Cesty za dobrodruzstvim

iRadio

50 epizod

48 odběratelů

Obrázek podcastu Nomádky na cestách podcast
Společnost
,
Cestování

Nomádky na cestách podcast

Podcast o holkách, které ke svému bytí, potřebují trochu té svobody.

1 epizoda

6 odběratelů

Obrázek podcastu PeliCast - cestujte na plné pecky
Společnost
,
Cestování

PeliCast - cestujte na plné pecky

PeliCast je cestovateľský podcast, ktorý pre vás pripravuje cestovná agentúra Pelikán. Pelicast vám bude prinášať zaujímavé informácie o rôznych destináciách, do ktorých sa určite oplatí pozrieť. Budeme sa prihovárať k vám – dobrodružným cestovateľom, ktorí túžia po spo

15 epizod

19 odběratelů

Obrázek podcastu Prostě podcast by Krystof Paleta
Cestování

Prostě podcast by Krystof Paleta

Baví mě povídat si o věcech, které mě baví a jsou pro mě aktuální. Cestování je jen jedna z nich. Osobní rozvoj, zdravé tělo i duch, vztahy nebo budoucnost... To jsou témata, která tady určitě zazní.

2 epizod

17 odběratelů