Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Cestovatelské podcasty od H

Milujete cestování? Zajímáte se o nejrůznější známé i méně známé turistické cíle v Čechách i v zahraničí? V aplikaci Youradio Talk naleznete kolem šedesátky různých podcastů, ze kterých můžete nasát atmosféru dálných krajů nebo i čerpat inspiraci, kam na výlet v Čechách. Dáváte přednost krátkým cestovatelským tipům do 10 minut? Vyzkoušejte Výlety s KČT (Klubem českých turistů) nebo Naše nej z dílny Českého rozhlasu. Pokud preferujete detailnější informace nebo nechcete pročítat dlouhé cestopisy, jsou k dispozici i delší podcasty v podobě rozhovorů s dobrodruhy a cestovateli, například Travel bible podcast nebo Casablanca. Na své si v této kategorii přijdou i milovníci letectví a létání, pro ně je tu totiž LETECKÝ PODCAST.

73 podcastů

Obrázek podcastu Honzovy Příběhy
Cestování

Honzovy Příběhy

Ahoj, jsem bláznivý mladý kluk, co se rozhodl sdílet svůj neuvěřitelně zajímavý život. V mých podcastech většinou uslyšíte příběhy z cest, jenž jsem podnikl, rozhovory s lidmi, kteří zažili, někdy i mnohem zajímavější příběhy na cestách než já nebo si prožili zajímavý ž

49 epizod

47 odběratelů

Obrázek podcastu Hovory #sLaZkou
Společnost
,
Cestování

Hovory #sLaZkou

Podcast časopisu Lidé a Země - rozhovory šéfredaktora Honzy Čermáka o cestování a čemkoli dalším, co se ho alespoň částečně dotýká

9 epizod

1 odběratel