Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Podcasty o historii od V

Už Cicero řekl, že historie je učitelkou života. Možná právě proto se do historie tak rádi vracíme a čerpáme z ní inspiraci a poučení. K tomu slouží i podcasty a těch historických najdete v české podcastové aplikaci Youradio Talk téměř čtyři desítky. Chcete slyšet zajímavé příběhy, které se opravdu staly, ale osnovy dějepisu na ně zapomněly? Zkuste podcast Příběh, který se opravdu stal. Vyhledáváte dobrodružství, vraždy a loupeže? Tohle všechno zase nabízí podcast Historie českého zločinu nebo podcast Algor Mortis. Nebo se zajímáte o trochu novodobější historii? V Youradio Talk máme také populárně naučný podcast Rádia Z s názvem Královská rodina.

92 podcastů

Obrázek podcastu V bublině
True Crime
,
Historie

V bublině

Ahoj, já jsem Bára a tohle je můj podcast V bublině. Pokud tě zajímají tajemství bájných tvorů, nadpřirozeno, historické události či lidé a nebo třeba vrazi, jsi na správném místě! Já mám tzv. všehochuť. Zavedu tě do svojí ničím nerušené bubliny, tak poslouchej... :) In

30 epizod

131 odběratelů

Obrázek podcastu Včera, dnes a zítra
Vzdělání
,
Osobní rozvoj
,
Historie

Včera, dnes a zítra

Zajímáte se o svět kolem Vás a chtěli byste vědět jestli se něco podobného tomu, co se děje nyní stalo již v minulosti? Chcete se dozvědět zajímavosti z historie? Na tomto podcastovém kanálu se spolu podíváme do různých období minulosti a pokusíme se zodpovědět zda-li n

42 epizod

16 odběratelů

Obrázek podcastu Vltavín
Historie

Vltavín

Co možná nevíte o kraji, kde jsme doma.

184 epizod

41 odběratelů

Obrázek podcastu Vzduch je naše moře aneb 100 let českého a slovenského letectví
Historie

Vzduch je naše moře aneb 100 let českého a slovenského letectví

Seznamte se s historií od dob středověku až po rok 2018 v šesnáctidílném dokudramatickém seriálu. Prožijte spoustu leteckých pokusů, dobrodružství, osudů a chvil, které umí napsat jen život. Vstupte spolu s námi do světa, na který můžeme být díky „československým“ pilot

16 epizod

49 odběratelů