Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Byznys

Offline Štěpána Křečka - Investiční podcast BHS

Offline Štěpána Křečka - Váš zdroj inspirace a příležitostí ze světa investování. Všechny díly podcastu naleznete na webu investice.cz

33 záznamů

8 odběratelů

Byznys

Online s úsměvem

Pomáhám podnikatelům stát se v jejich oboru superhrdiny na internetu a to díky webu a online marketingu. Baví mne podnikat s úsměvem (nejen) díky na internetu :) Jsem tvůrcem WEBů s úsměvem a zároveň učím podnikatele, jak si udělat web s prodejní strategii, díky které získají své nadšené zákazníky nebo taky jak na marketing, aby se stali známými ve svém oboru. Více o mne na www.danielkrizak.cz

21 záznamů

0 odběratelů

Byznys

OnlineBllrs CZ/SK

Vítejte u mého podcastu. Je to druhý podcast, který začínam. Tento stejný můžete najít již jako OnlineBllrs v anglickém jazyce. Budu zde sdílet své zkušenosti a vědomosti v marketingu a rozvoje byznysu, ať už mé vlastní zkušenosti, načtené, nakoukané, či odposlechnuté. Každý měsíc utrácím za rozvoj v marketingu - ať už kurzy, mentoringy, challenge atp. takže doufám, že to bude prospěšné i Vám a stanou se z Vás také úspěšní Online Bllrs. Přeji Vám hodně úspěchů, Jan

4 záznamy

0 odběratelů

Byznys

Oranžáda

Jsme Oranžáda z marketingové agentury BESTETO. Světu přinášíme velkolepé povídání (nejenom) o marketingu ze světa e-commerce. Nasaďte pecky do uší a užívejte si příval oranžových novinek kdykoliv a kdekoliv.

22 záznamů

0 odběratelů