Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Byznys

Na pribehu zalezi

Podcast o biznise a obchodnom marketingu.

3 epizod

0 odběratelů

Byznys

Na rovinu o podnikaní

Inšpirácia a praktické rady od skúsených podnikateľov, ktorí začali z nuly a vybudovali úspešné a rešpektované firmy na Slovensku ale aj vo svete.

83 epizod

0 odběratelů

Byznys

Na sušenku

Podcast by IReSoft, s.r.o.

17 epizod

1 odběratel

Byznys

Na vlně podnikání

Podcast týdeníku Ekonom o byznysu, managementu a inspirativních success stories. Dan Tržil zpovídá výjimečné postavy českého businessu. Od podnikatelů a úspěšných freelancerů po korporátní top management. Profesní ikony a jejich raady i pro vaše podnikání.

145 epizod

40 odběratelů

Byznys

Na volné noze

Podcast našeho videoblogu www.navolnenoze.TV

291 epizod

40 odběratelů

Byznys

Naval

On Twitter at @naval.

104 epizod

0 odběratelů

Byznys

Neděkuj.cz

Krátké a výživné podcasty převážně o třech oblastech: Oblast peněz si maximálně zjednodušíme a procvičíme jak co nejrychleji dostat do stavu obezity, ne naší postavu, ale naší peněženku. Navíc bez hledání investičních šamanů, ale prostým zapojením svého mozku. Oblast p…

43 epizod

71 odběratelů

Byznys

Nejen o reklamě

Aktuální témata na trhu s reklamou, trendy a výhledy do budoucna nejen ze světa Seznam.cz – to je podcast Nejen o reklamě. Hosty vyzpovídá seznamácký odborník Martin Jandora. Nový díl vychází každý čtvrtek, tak nastražte uši.

21 epizod

6 odběratelů

Byznys

No a co, že jsem mladej...

Zdravím. Jsem Pavel Paradýs a mám rád nekonvenční věci. Pracuji v marketingu, je mi dvacet dva a nesnáším předsudky.

2 epizod

1 odběratel