Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Zábava

Ta, co mluví v koutě

Vítejte na temné straně! Nepřepínejte, protože se zde vyskytuje možnost, že Vás sledují a z účtu Vám zmizí velké množství peněz. To víte, živím se z nenávisti... Ale zpět do úvodu. Pár měsíců zpátky jsem se vzbudila s geniálním nápadem, který od té doby nemůžu vytlouct

5 epizod

5 odběratelů

Zábava

Terapie sdílením podcast

#terapiesdilenim se stala nečekaným hitem poté, co Ester Geislerová a Josefina Bakošová aka Esterajosefina zveřejnily na Instagramu rozchodovou esemesku své kamarádky. Dnes jim od čtenářů chodí každý den stovky takových zpráv. Co všechno se za nimi skrývá a jaký vliv má

1 epizoda

11 odběratelů

Zábava

Test věrnosti

Historicky jedna z nejúspěšnějších show radia Evropa 2. Poslechněte jak obstojí partnerské dovojice v Testu věrnosti. Podaří se moderátorům pozvat jednoho z páru na rande a prokáží tak jeho záletnické choutky? Jak na to bude reagovat jejich protějšek?

151 epizod

27 odběratelů

Zábava

thatboy.cz

Jsem randon kluk z Prahy, kterej tráví dost času online, píše a nahrává. Tenhle podcast bude o všem co se děje kolem nás(dost často o tom co mě s..re nejvíc) a taky si budu zvát zajímavý hosty...

6 epizod

1 odběratel

Zábava

The Joe Rogan Experience

The podcast of Comedian Joe Rogan..

542 epizod

4 odběratelé

Společnost

,

Zábava

,

Politika

TOPOL SHOW

Jediný premiér, který se toho fakt nebojí. Mirek Topolánek sundal rukavice a pravidelně servíruje ostrou glosu uplynulého týdne

72 epizod

11 odběratelů

Zábava

Tři Promile podcast

Podcast by Tři Promile

24 epizod

3 odběratelé

Zábava

Trojka v bytě

Tři holky z Brna, co se pustily do natáčení podcastů. Témata jsou ze života. Bavíme se o věcech, které nás zajímají. Sdílíme své názory a smějeme se. Chcete si poslechnout něco zábavného? Poslechněte si Trojku v bytě!

3 epizod

0 odběratelů